2737
2739
عنوان

ابروهام خیلی بده(عکس)

| مشاهده متن کامل بحث + 30095 بازدید | 671 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

استارتر چه قیافه نازو مهربونی داری

ازداروخونه تونیک ابروی اویدرم بگیر من استفاده کردم جواب گرفتم تاج ابرو نداشتم الان کلی بهترشده

جوکر:من یه همسر داشتم زیبا بود...کسیکه بهم میگفت من خیلی نگرانتم؛همیشه بهم میگفت بایدبیشتر بخندم...قماربازی میکرد ویه عالمه هم بدهی بالااورده بود...طلبکارها صورتش رو خط خطی کردن،ماپولی برای جراحیش نداشتیم نمیتونست تحمل کنه...من میخواستم دوباره لبخندش رو ببینم،فقط میخواستم بدونه زخمهاش اهمیتی برام نداره پس یه تیغ گذاشتم توی دهنمو اینکارو کردم...میدونی بعدش چیشد؟اون نتونست منو اینجوری ببینه!ترکم کرد...قضیه برام بامزه شد..."حالا همیشه میخندم"
خیلی چیز میز میمالی به ابروهات. یه کم سبک ترش کن. از سایه ابرو استفاده کن و حجم ابروهات رو بگیر. یعن ...

نه فقط مداد میزنم،سایه اصلا نمیشه بد میشه حجم نداره بیچاره 

2728
استارتر چه قیافه نازو مهربونی داری ازداروخونه تونیک ابروی اویدرم بگیر من استفاده کردم جواب گرفتم تا ...

قربونت برم عزیز دلممم چقدر امشب همه گفتن مرسی عزیزممم بقیه آنقدر نازم ندادن😂😂😂😂اااا واقعا شامپوش که خیلی خوبه

ببخشید اگه خوب نشده. فقط خواستم تغییر رو تصور کنی

اره این مدل ابرو خیلی بهتره اگه مجردی رنگ روشن نذار فک کنم ابروی تیره بیشتر بهت بیاد

جوکر:من یه همسر داشتم زیبا بود...کسیکه بهم میگفت من خیلی نگرانتم؛همیشه بهم میگفت بایدبیشتر بخندم...قماربازی میکرد ویه عالمه هم بدهی بالااورده بود...طلبکارها صورتش رو خط خطی کردن،ماپولی برای جراحیش نداشتیم نمیتونست تحمل کنه...من میخواستم دوباره لبخندش رو ببینم،فقط میخواستم بدونه زخمهاش اهمیتی برام نداره پس یه تیغ گذاشتم توی دهنمو اینکارو کردم...میدونی بعدش چیشد؟اون نتونست منو اینجوری ببینه!ترکم کرد...قضیه برام بامزه شد..."حالا همیشه میخندم"
2738
پس کوتاه کنم قشنگ میشه ولی آنقدر پر نیستا بیچاره☹️☹️☹️

دیگه باید با مداد پر کنی تا در بیاد. میگم بهتره از پایین خالی کنی یه ردیف یه ریف به بالا اضافه کنی. تیغ هم بزنی بالای ابروهات در نمیاد؟

2706