2737
2739

عزیزم درکت میکنم حتما خیلی تو داری برای همینه هیچکس از درونت خبردار نمیشه

آزاد شدم خوشحالم ننه 😃😃😃اانشالله آزادی قسمت همه 😁این بازگشت ظفرمندانه را از حبس سه چهار روزه به خودم تبریک میگم بحث سیاسی نکن میدونی که منم میدونم اونا هم میدونن پس من رو ننداز تو حبس سر چیزی که همه میدونیم
عزیزم درکت میکنم حتما خیلی تو داری برای همینه هیچکس از درونت خبردار نمیشه

الان هم زمان از نامزدم و دوست صميميم ناراحتم و دلم تنگ شده برا گزشتم اما هيشكى نميدونه تو تنهايى خودم اشك ميريزم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

الان هم زمان از نامزدم و دوست صميميم ناراحتم و دلم تنگ شده برا گزشتم اما هيشكى نميدونه تو تنهايى خود ...

عزیزم منم همینطور تو دارم هی جمع میکنم تو خودم یکهو میترکم شما ولی اینجور نباش درخواستات رو از نامزدت واضح بگو اگه ناراحت شدی بگو بگذار بدونه انسانی احساس داری و چه چیزایی ناراحتت میکنه

آزاد شدم خوشحالم ننه 😃😃😃اانشالله آزادی قسمت همه 😁این بازگشت ظفرمندانه را از حبس سه چهار روزه به خودم تبریک میگم بحث سیاسی نکن میدونی که منم میدونم اونا هم میدونن پس من رو ننداز تو حبس سر چیزی که همه میدونیم
2731