2733
2739
عنوان

ریزش مو

286 بازدید | 21 پست

سلام خانوما تاپیکو دوباره زدم چون خیلیا ندیدن...

اون نکات تاپیک قبلو دوباره میزارم لطفا بخونبن ب خاطر خودتون...

بعدش چنتا ماسک خونگی معرفی میکنم

قبل هر چیزی باید بگم من سعی کردم همه ی نکاتو بگم ولی یادتون باشه ی ماسک ممکنه به همه بسازه ولی ب شما نسازع ولی ی ماسک ب خیلیا نسازه و ب شما بسازه...

من این نکاتو گفتم چون درکتون میکنم

و اینکه یهو انتطار معجزه نداشته باشین باید صبور باشین ولی قول میدم ب چشم نتیجش  میبینید...

اینو برای کسایی گفتم که اینستا ندارن یا هزینه ماسکای گرونو نمیتونن بدن...

حلال کنین اگ نشد که خیلی کمکتون کنم یا اگ جاییو کم گفتم خودتون اضافه کنین بقیه استفاده کنن کلی کلنجار رفتم با خودم تا بگم میترسیدم اسیب بزنم بهتون😥😘😘

ولی خودم نتیجشونو دیدم عالی بودن...

امیدوارم شماهم ببینین😄😊

پ.ن : اونایی که اینستا دارید برید پیج سوگند جون

Haircare_sogand

و پیج نازلی جون

gisou_kamandha

الان میزارم تایپ کردم...

اگه شده روح پاکت مریض،حتی آسمونت اگه شده خاکستری،حتی رفتی اگه راه دور و خوابت پرید،تو قوی تری باختنو یادش نگیر...♡الهم صل علی محمد و آل محمد♡

تا آخر بخونین لطفا ...😥😘

1.قبل از اموزش هر ماسکی که بهتون میگم اول برین توی سایت زیر و به سولات جواب بدین تا طبع سر و مزاجتونو بهت بگه که خیلی مهمه..

https://tabaye.ir/exam

2.آزمایش کلی از بدنتون بدین تا مطمئن بشین مشکلاتی مثل تیرویید..کم خونی...قند ...کبد چرب ...کمبود ویتامین...مشکلات هورمونی مثل تنبلی تخمدان و... اگر دارین تحت درمان قرار بگیرید

۳.مرحله بعد با توجه به سرتون برای سر ماسک انتخاب میکنین و استفاده میکنین...

خب حالا بریم سراغ نکته هایی که با رعایت نکردنشون باعث ریزش مو میشین🤕ازینجا به بعدو خوب بخونین که خیلی مهمه 😡😆

۱.روزی فقط یک بار اونم شب قبل خواب موهاتونو شونه کنین

۲.جنس شونه هاتون حتما چوبی باشه

۳.روزی ۱۰ مین کف سرتونو ماساژ بدین

۴.به هیچ عنوان توی حمام ایستاده موهاتونو نشورین بازم میگم به هیچ عنوان😠😠

حتما به صندلب کوچیک بگیرین روش پارچه بزارین بشینین و سرتونو بشورین

۵.با دوش سرتونو آب نکشین یا با شیر اب به صورت نشسته بشورین یا با کاسه اب بریزین روی سرتون😉

۶.نکته مهم دیگ اینکه حتما شامپوهایی که فاقد پارابن و سولفات مضر هستن استفاده کنین...اگه براتون گرونه میتونین شامپو بچه سیگلو استفاده کنین اون فاقد سولفاته.😄..خودم شامپو آتو استفاده میکنم حدود ۶۴ تومنه

۷.حتما موهاتونو نشسته شونه کنید و قبل حموم هم موهاتونو شونه کنید تا گره ها باز بشع و توی حموم ریزش به حداقل برسه😋

۸.جنس حوله هاتون پارچه نخی بگیرین و بعد حموم با پارچه نخی اب موهاتونو بگیرین و بزارین بقیش خودش خشک بشه🙆

۹.سشوار و اتوی مو ممنوع جز موارد ضروری...(کسایی که اگه موهاشونو خشک نکنن سر درد میگیرن با فاصله موهاشونک خشک کنن)🤗

۱۰.توی حموم اول بدنتون و خیس کنین بعد موهاتونو...

۱۱.آخر حموم پاهاتون از زانو ب پایین و سرتونو با آب خنک آب کشی کنین...😍(جلوگیری از واریس پا و برای رشد مو)

۱۲.بعد از حموم وقتی ک ۸۰ درصد آب موهاتون رفت و تقریبا رو ب خشک شدن بود با روغنای آبرسان مثل(زیتون،نارگیل،جوجوبا،آرگان،بادام) خیلی کم فقطططط به ساقع موهاتون بزنید و اروم از پایین به بالا موهاتونو شونه کنید

۱۳.اگه یبوست دارین حتما بر طرفش کنین چون باعث ریزش مو میشع (آب زیاد میل کنین)

لطفااااا این نکاتی که گفتمو اگه حتی دونفر خوندین رعایت کنین من خودم این دردو کشیدم 😔و الان ی ساله که با رعایت ریزشم از ۳۰۰ ۴۰۰ تا رسیده به زیر ۲۰ و گاهی ۳۰ تا در روز

خانوما توی دوره شیر دهی ریزش مو کاملا طبیعیع قرصایی که دکترتون میده رو مصرف کنین چون توی دوره بارداری ریزشتون استوپ خورد الان اون موها داره میریزه کم کم بهتر میشع نگران نباشین...

۱۴.استرسو به حداقل برسونین🙂

۱۵.گرم مزاجا توی این فصل ریزشتون بیشتر میشع باید ماسکای سرد استفاده کنین...

میخواستم چندتا ماسک معرفی کنم برای طبع سرد و گرم اما طولانی شد دیگ😥😅

امیدوارم بدردتون بخوره ببخشید اگ بد توضیح دادم

اگه جاییو اشتباه گفتم ناخواسته حلال کنین چیزاییو گفتم ک تو طب سنتیه و خودم نتیجشو دیدم...😘💙

بقیشو الان میزارم

اگه شده روح پاکت مریض،حتی آسمونت اگه شده خاکستری،حتی رفتی اگه راه دور و خوابت پرید،تو قوی تری باختنو یادش نگیر...♡الهم صل علی محمد و آل محمد♡

برو مزوتراپی

سیصد گل سرخ، یک گل نصرانی. ما را زِ سرِ بریده می ترسانی . ما گر ز سر بریده می ترسیدیم . در مجلس عاشقان نمی رقصیدیم . در مجلس عاشقان خوشا رقصیدن . دامن ز بساط عافیت بُبریدن . در دست ، سرِ بریده ی خود بردن . در یک یکِ کوچه کوچه ها گرداندن ... 😏

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

برو مزوتراپی

مزو برای کسی که هیچ مشکل داخلی نداشته باشه میتونه تاثیر مثبت داشته باشه عزیزم

2728

و اینکه

ماسکای مو

۱.ماسک پیاز👻

یک عدد پیازو رنده کنید و ابشو بگیرید و به ریشه سرتون بزنید بعد ۳۰ دقیقه برید حموم و بشورید

بیشتر مناسب طبع سرده ولی به طبع گرمم میسازه😉

روغن تراپیا که خیلی عالیع قبل حموم😄

۲.سرد مزاجا روغن زیتون به ریشه سرتون بزنید بعد ۳۰ دقیقه بشورین💆🙆

۳.گرم مزاجا روغن بنفشه توی این فصل عالیه براتون چون طبعش سرده به ریشه و ساقه موهاتون بزنید بعد ۳۰ مین بشورید😗

۴.ترکیب روغن رزماری و روغن بنفشه هردو به یک اندازه عالیه ترکیب کنید به ریشع بزنید و بعد ۳۰ مین بشورید...به هردو طبع میسازه🤗

۵.حنا هم که عالیه اکثرا میشناسیدش ولی اگ روی رنگ دادنش حساسین میتونین قبل استفاده تفت بدین(بازم اختیاریه چون ممکنه رنگ بده)

و اما ترکیباتی که من توی حنا استفاده میکنم

(حنا+سدر+مورد+تخم مرغ+یک نوع روغن+ سبوس برنج +جوشونده بابونه به جای اب)

من دوساعت میزارم باشه ولی اگ سردرد میگیرید ۱ ساعت بزارید😇

۶.و یک ماسک عالی که باعث رویش مجدد میشه ماسک تخم شنبلیله

یک قاشق و نصف تخم شنبلیله پودر شده رو با ۲ لیوان اب جوش ترکیب کنین و بزارین ۸ تا ۱۲ ساعت بمونه هر دوساعت اگ تونستین هم بزنین بعد از ۸ ساعت از پارچه تنظیف یا جوراب برای صاف کردنش و حدا کردن ژلش از تخماش استفاده کنین اگه گرم مزاحین تو این مرحله اول مورد یا روغن بنفشع بریزین بعد صافش کنین و ژلشو به ریشع بزنید...

اجازه بدین خشک بشه بعد بشورین...حدود ۲ یا ۳ ساعت میکشه

بیشتر مناسب سرد مزاجاس...و به ساقه زدع نشه فقط به ریشه بزنین

۷.ماسک بعدی ماسک تخم کتانه

۳ قاشق تخم کتان با یک لیوان و نصف اب رو بزارین روی گاز و ۱۵ تا ۳۰ دقیقه خوب هم بزنین حالت ژله ای پیدا میکنه (اگه گرم مزاجین مورد یا روغن بنفشه اضافه کنین) و بعد با کمک پارچه تنظیف یا حوراب ژلشو بگیرین و به ساقه و ریشه بزنین😍

۸.ماسک آب پیاز و رزماری

اب پیازو بگیرین و با چند قطره روغن رزماری ترکیب کنید و بزارین ۳۰ دقیقه روی سرتون باشه بعد بشورین (مناسب سرد مزاجا)

خب حالا بریم سراغ ماسک برای ساقه مو...

۱.یک زرده تخم مرغ با یک قاشق روغن زیتون خوب ترکیب کنین و فقط به ساقه موهاتو بزنید بعد ۱ ساعت برید بشورید😍

۲.ماسک های روغنی

.روغن های مثل زیتون،بادام،آووکادو،...به ساقه موهاتون بزنید و بعد ۱ ساعت برید بشورید😙

۳.ترکیب یک عدد موز(کاملااااا له شده)با دو قاشق عسل و یه قاشق روغن زیتون😍 فقط به ساقه بزنید...

۴.آلوورا یه تیکه ببرید و به ریشه و ساقه موهاتون بزنید و بزارید خشک بشه ابرسان عالییه

۵.ترکیب الوورا و تخم مرغ به ساقه موهاتون بزنید و بعد یک ساعت بشورید🙂

امیدوارم برای خودم فقط نگفته باشم😥خلاصه ان شا الله به کارتون بیاد💙

امیدوارم برای خودم فقط نگفته باشم😥خلاصه ان شا الله به کارتون بیاد💙

ممنون عزیز ولی فکر نکنم برا شرایط حاد اینا جواب بده ...برا ریزشه نه رویش ...دعا کن موهای منم خوب بشه دادم میرم دکتر 😔😔

خدایا... حیف باشد که تو باشی و مرا غم ببرد💚💚🍃الله 
2740
ممنون عزیز ولی فکر نکنم برا شرایط حاد اینا جواب بده ...برا ریزشه نه رویش ...دعا کن موهای منم خوب بشه ...

مشکلت رویشع عزیزم؟طبع سرت چیه؟

مشکلت رویشع عزیزم؟طبع سرت چیه؟

طبع سرمو نمیدونم ولی خودم صفراویم ...میگفتن گرمیجات برا مو خوبه من میخورم قلبم وایمیسته ...چن ساله درگیر این موهامم خستم کردن دیگه😔😔

طبع سرمو نمیدونم ولی خودم صفراویم ...میگفتن گرمیجات برا مو خوبه من میخورم قلبم وایمیسته ...چن ساله د ...

اون سایت اون بالا گزاشتم برو ازمونشو حل کن بهم بگو طبعت گرمه یا سرد گلم بهت کمک کنم...نگران نباش درست میشه من خودم رو ب کچلی و ناامیدی بودم ...مشکل داخلی نداری؟تیرویید یا پلی چیزی؟یبوست نداری؟

اون سایت اون بالا گزاشتم برو ازمونشو حل کن بهم بگو طبعت گرمه یا سرد گلم بهت کمک کنم...نگران نباش درس ...

هفته بعد جواب آزمایشم میاد ولی متخصص غدد گف مشکلت از هورمون و تیرویید اینا نیس همون کمبود ویتامین ایناس 

هفته بعد جواب آزمایشم میاد ولی متخصص غدد گف مشکلت از هورمون و تیرویید اینا نیس همون کمبود ویتامین ای ...

خب کمبود ویتامین با قرص حل میشه خداردشکر ک اونا نیس چون اونا سخته درمانش....عزیزم موی سر اینطوریه ک تو اول ریزششو قطع میکنی بعد زمان میبره تقویت بشه دوبارع رویش میده وقتی فولیکولش سالم باشه برای من بعد۸ ماه رویش داد البته همه اونکارای بالارد انجام دادم بیشترین رویشم از شنبلیله گرفتم رشد قدی هن از اب پیاز...من طبعم گرمه متعادلشون کردم و بهد استفاده کردم..ناامید نباش یکی داره بهت میگ اینو ک موهاش از بس پر بود بسته نمیشر اما در عرض ۲ سال داشت کچل میشد پس نشد نداره...

خب کمبود ویتامین با قرص حل میشه خداردشکر ک اونا نیس چون اونا سخته درمانش....عزیزم موی سر اینطوریه ک ...

من سه ماهه اصولی پیگیر موهام شدم ...ریزشم خیلی زیاد ...میدونی من سرم بعضی وقتا اینقد گرم میشه خرما اینا میخورم که سردرد و چشم درد میگیرم

2706