2733
2734
عنوان

ببینیددختربیشعورخواهرشوهرم 😑

583 بازدید | 29 پست

توی مراسم هفت خاله اش بودیم حالامن باخواهرشوهربزرگام سلام کرده بودم .حالااینک یه سال ازمن بزرگتره روندیده بودم توسالن همه نشسته بودن خودش نیومدسلام کنه حالامن گفتم ازم بزرگتره واینهابزاربرم باهاش روبوسی کنم روبروهم بودیم بلندشدم رفتم باهاش سلام کنم جلوروم بلندنشد 😑جلوجمعیت اب شدم حالااونم ریزه میزه ومن قدبلنددولاشدم براش اعصابم خوردشدبنظرتون حق دارم ناراحت بشم یانه روزمین هم نشته بودیم اینم بگم😑

ول کن بابا احترام حالیش نمیشه

همینطور ک ما دهن مونو بستیم و در مورد شما قضاوت نمیکنیم شماهم حق ندارید در مورد سن ازدواج و تحصیلات من نظر بدید شما اگ بیل زن اید یه بیلی به باغچه خودتون بزنید .خود خدا هم ممنوع نکرده ازدواج تو سن پایین رو حضرت فاطمه هم ۹ سالگی ازدواج کرده ادمی ک از زندگی راضیه رو نرنجونید با حرفاتون ...بذارید یه یاد خوب ازتون بمونه🙂😏

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2742

😃حق داری

دانی که چرا سر نهان با تو نگویم؟/طوطی صفتی طاقت اسرار نداری😏shabnamtala@ من یه کاربر گوگول مگووووولم😋د😁😃😐😑 ؟😴سایتو💣 خالی کن😐می خوام🤞🏻تی بکشم🚱(کپی شده*) کابر قدیمی ام به همین سوی چراغ  قسم😐♥*•♫.•*♥♥*• گوجهــــــــــــــــــــــــــــسبز .•*♥♥*•♫.•*♥
2740

حق داری ناراحت بشی...ولی تجربه شد از این ب بعد خودتووکوچیک نکنی واسه ادمای عوضی...نیومد جلو جهنم...از همون دور خیلی عزت میخای بزاری ی سر تکون بده ب نشونه سلام همین 

بماند که میشد کنارم بمانی؛نماندی😢بماند ک کار دلم را ب حسرت کشاندی😔

چه بیشعور

مودبانه ریپلای کنی خیلیی ممنونت میشم، ریپلایت تند باشه، تندتر جواب میدم. پس ریپلای کن ها مودب باشید.                                                                        Manvatoo سابق هستم، نی نی سایت خیلییییییی😥😥😥😥😥😥                                                 جرات ندارم حرفمو بگم الان میترکم.                          همون خیلیو داشته باش فعلا.                                   عصبانیم نشو فدات عجقم
2706