2777
2789
عنوان

با بوی بد دستشویی چیکار کنم ؟

| مشاهده متن کامل بحث + 15829 بازدید | 46 پست
آره گلم. میبینی همه راهکارها رو رفتیم و آخرشم اینه. حتی یه بار همسرم درپوش چاه رو عوض کرد، گفت شای ...

عجیبه 🤔🤔

به نظرم دیوارارم آب بکش شاید یه تیکه ادرار پاشیده به دیوار 

حواست باشه!

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

آره عزیز دلم. تو سالنه . اونم دم در ورودی. خب اگه کسی از در بیاد و بو بده خیلی بده.

مام همین..دقیقن روبرو در ورودی 

من انقد دیشویی اسید زدم و شستم شوهرم مجبور شد دوباره دوغاب بده بین سرامیکارو ...ولی بازم بو میده..تازه چاه بست هم داریم😭

سردار دوست داشتنی و محبوب.شهادت حق شما بود..شهادتان مبارک   
ببخش عزیزم که اینو میگم ولی حتما شوهرت سر پا دستشویی میکنه دیوارها رو بشور ببین کامل از بین میره یا ...

ای جان. اشکال نداره عزیزم. نه ببین پست های دیگه ام رو. گفتم که همسرم وسواس تمیزی تو دستشویی داره و یه ربع دستشوییش طول میکشه. چون مدام در حال شستن دستشویی و دست و پاهای خودشه. حتی برا این موضوع مشاور و روانپزشک هم میره. والا دستشویی ما باید بیشتر بوی رطوبت بده تا کثیفی

این یوزر مشترکا توسط دو نفر استفاده میشه.
ماهم این مشکل و داریم.ومن باردارم وحساس ترهم شدم هرروز دارم باشوینده میشورم اسپری میزنم و فن دسشویی ...

منم له خاطر بارداریم حساس شدم شمع معطر روشن میکنم تو دسشویی 

امتحان کن 

حواست باشه!
ای جان. اشکال نداره عزیزم. نه ببین پست های دیگه ام رو. گفتم که همسرم وسواس تمیزی تو دستشویی داره و ی ...

اسی من یه مدت یه تیرکی استفاده میکردم ک اسمش یادم نیس اما بعد این ک میشستم تیرک بوی ادرار میداد عوض کردم مارکشو خوب شد

❤من به این که خدا دعاهای شماهارو قبول میکنه شکی ندارم❤لطفا برای مادر شدن منم دعا کنید 😔  ب امید اون روزی که تیکربارداریمو بزنم☹☹☹
عجیبه 🤔🤔 به نظرم دیوارارم آب بکش شاید یه تیکه ادرار پاشیده به دیوار 

دیوارار رو که ماهی یه بار میشورم. ولی حالا الان گفتم کاش این دفعه پشت در رو هم بشورم. دو سه ماه پیش مهمون چند روزه داشتیم که بچه کوچیک داشتن. نکنه بچه هه به در جیش کرده باشه. من همیشه همه جا رو میشورم غیر پشت در چون میترس چوبش خراب شه

منم له خاطر بارداریم حساس شدم شمع معطر روشن میکنم تو دسشویی  امتحان کن

عه؟باشه اینم امتحان میکنم اصلا برام معضل شده ها..خیلی چیزا دیگه م فک میکنم بو میدن گوشت،مرغ،روفرشی،رو بالشی.ولی اونارو سریع میشورم تمیز میکنم اما بادسشویی دیگه نمیدونم چه کنم

اینم حرفیه ها. چون خونمون آپارتمانیه. کاش دیگه هواکش نزنیم اصلا!

ما دقيقا تو نورگير فقط مادسشويي بقيه همه اشپزخونه،هرجي درس ميكنن تو دسشويي بوش مياد،ودسشويي افتضاح شده،غير ازنفتالين چيزي ب كارم نمياد

اللهم صل على محمد وال محمد
ای جان. اشکال نداره عزیزم. نه ببین پست های دیگه ام رو. گفتم که همسرم وسواس تمیزی تو دستشویی داره و ی ...

خب پس حتما مهمونهایی دارین که بچه هاشون اینکارو میکنن

یه بسته فلفل قرمز هندی بزارین تو جیبتون، هروقت هوس کردین برای کسی دردو دل کنین، یه قاشق از اون بریزین تو حلقتون. من امتحان کردم عالیه😐
ما دقيقا تو نورگير فقط مادسشويي بقيه همه اشپزخونه،هرجي درس ميكنن تو دسشويي بوش مياد،ودسشويي افتضاح ش ...

میرم ا لان از اون نفتالین گوگولی ها بریزم تو روشویی دستشویی

2801