2737
2739
عنوان

ترشح تخمک گذاری قبل پانکچر ...کسی بلده بیاد کمک

| مشاهده متن کامل بحث + 3267 بازدید | 49 پست
کسی نمیدونه چیه ؟؟؟؟؟

عزیزم بخاطر داروهایی ک میگیری اینجور نیشی 

زیاد فکر نکن 

بهش 

احتمالا روز ۱۵ پانکچر میشی 

چندسال ناباروری داشتیم، تجربه رفتن به طب سنتی، iui ،ivfو همچنین تجربه بارداری سخت .لکه بینی،هماتوم ،جفت سرراهی سوراخ شدن کیسه اب و استراحت مطلق و..،در اخر تجربه بزرگ کردن دوتا فسقلی نارس یک کیلو نیمی تقریبا دارم🤕😍.دوستان هرکی سوال داره در این موردها حتما و با کمال میل پاسخ میدم،فقط صلوات برای سلامتی فسقلی هام یادتون نره ،مرسی❤️💋

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خب پس چرا این ترشحات بوددد  آره نرسیده هنوز ۱۱ هست

چندتا فولی داشتی مگه؟

چندسال ناباروری داشتیم، تجربه رفتن به طب سنتی، iui ،ivfو همچنین تجربه بارداری سخت .لکه بینی،هماتوم ،جفت سرراهی سوراخ شدن کیسه اب و استراحت مطلق و..،در اخر تجربه بزرگ کردن دوتا فسقلی نارس یک کیلو نیمی تقریبا دارم🤕😍.دوستان هرکی سوال داره در این موردها حتما و با کمال میل پاسخ میدم،فقط صلوات برای سلامتی فسقلی هام یادتون نره ،مرسی❤️💋
عزیزم بخاطر داروهایی ک میگیری اینجور نیشی  زیاد فکر نکن  بهش  احتمالا روز ۱۵ پانکچ ...

خیلی ناراحت میشم حتی اگه یدونش آزاد بشه 

اخه ذخیرم کمه 

بزرگترینش ۱۱ بود 

2731
پس این ترشحات تخمک گذاری و کشدار چی بود ؟؟؟ 

عزیرم از کجا میدونی ترشحات تخمک گذاری بوده ک اینقدر مطمئن میگی 

فقط با ازمایش میشه تشخیص داد 

بخاطر دارو داری اینجور میشی 

حتی احتمال عفونتت کمه چون یک روز درمیون سونو و معانه میشی 

فکرهای منفی بریز دور عزیزم 

انقد دکتر تند گف و ماما نوشت من نفهمیدم ولی فهمیدم بزرگترینش ۱۱ بود 

تو کاغد ک بهت میدن تو قسمت سونو نوشته حتما 

عزیزم از الان رژیم تخم مرغ شروع کن 

هر وعده غذایی دوتا سفید تخم مرغ بخور یعنی روزی ۶ تا

اب هم زیاد بخور 

زیاد هم خم و راست نشو و وسیله سنگین بلند نکن 

2740
عزیرم از کجا میدونی ترشحات تخمک گذاری بوده ک اینقدر مطمئن میگی  فقط با ازمایش میشه تشخیص داد&n ...

آخه کش دار بود همونجوری که میگن دیگه مثله سفیده ی تخم مرغ اونجوری 

نمیدونممممم 😢😢😢😢

شما یعنی میگی آزاد نشده ؟؟؟

تو کاغد ک بهت میدن تو قسمت سونو نوشته حتما  عزیزم از الان رژیم تخم مرغ شروع کن  هر وعده ...

اره به این کارا حواسم هست 

من میگم اون ترشحات یعنی شما میگی برا دارو ها بوده 

شما هم اینجوری شدی ؟؟

خیلی ناراحت میشم حتی اگه یدونش آزاد بشه  اخه ذخیرم کمه  بزرگترینش ۱۱ بود

عزیزم اصلا احتمالش خیییییلی ضعیفه شاید بگم اصلا ممکن نیس این فکرها رو از بین ببر و بزار فکرت ازاد باشه و بیخیال باش 

اینجوری بهتر جواب میگیری 

2706