2737
2734
عنوان

ترشح تخمک گذاری قبل پانکچر ...کسی بلده بیاد کمک

| مشاهده متن کامل بحث + 3249 بازدید | 49 پست
عزیزم اصلا احتمالش خیییییلی ضعیفه شاید بگم اصلا ممکن نیس این فکرها رو از بین ببر و بزار فکرت ازاد با ...

نمیدونم چکار کنم تا الان خوب بودم یهو ترشحات کش دار اومد اعصابم خیلی خورد شد آخه 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

آخه کش دار بود همونجوری که میگن دیگه مثله سفیده ی تخم مرغ اونجوری  نمیدونممممم 😢😢😢😢 شما ی ...

ن عزیزم اصلا خیلی بعیده ولی برای اطمینان فردا زنگ بزن نطب دکتر و بهت علائمت بگو 

ولی نگرانی از خودت دور کن سعی کن بیخیال باشی 

ازاد شدن تخمک اونم توی روند پانکچر اصلا ب این سونی ها نیست ک گلم 

دوشب قبل پانکچر سه تا امپول میزنن 

دقت کن دوشب قبلش میزنن تازه بعد دوشب ازاد میشن

چندسال ناباروری داشتیم، تجربه رفتن به طب سنتی، iui ،ivfو همچنین تجربه بارداری سخت .لکه بینی،هماتوم ،جفت سرراهی سوراخ شدن کیسه اب و استراحت مطلق و..،در اخر تجربه بزرگ کردن دوتا فسقلی نارس یک کیلو نیمی تقریبا دارم🤕😍.دوستان هرکی سوال داره در این موردها حتما و با کمال میل پاسخ میدم،فقط صلوات برای سلامتی فسقلی هام یادتون نره ،مرسی❤️💋
اره به این کارا حواسم هست  من میگم اون ترشحات یعنی شما میگی برا دارو ها بوده  شما هم این ...

عزیزم من اصلا اصلا توجه نمیکروم ب علائم 

من فقط تقریبا چهارروز قبل پانکچر درد شدید تخمدان داشتم فقط از این ناله میکردم ب ترشحات توجهی نداشتم 

ولی حتما ب این توصیه ام عمل کن 

روزی ۶ وعده سفیده تخم مرغ بخور حتما ک ب بلایی ک سر من اومد خدایی نکرده دچار نشی

چندسال ناباروری داشتیم، تجربه رفتن به طب سنتی، iui ،ivfو همچنین تجربه بارداری سخت .لکه بینی،هماتوم ،جفت سرراهی سوراخ شدن کیسه اب و استراحت مطلق و..،در اخر تجربه بزرگ کردن دوتا فسقلی نارس یک کیلو نیمی تقریبا دارم🤕😍.دوستان هرکی سوال داره در این موردها حتما و با کمال میل پاسخ میدم،فقط صلوات برای سلامتی فسقلی هام یادتون نره ،مرسی❤️💋
2728
نمیدونم چکار کنم تا الان خوب بودم یهو ترشحات کش دار اومد اعصابم خیلی خورد شد آخه 

توجه نکن 

ولی الان ک خیلی وسواس گرفتی فردا عصر یا برو مطب یا زنگ بزن 

ولی برای اطمینان بیشتر برو سونو بشی