2737
2739
من

عزبزم مشکل من اینک شوهرم بخاطر حمایت از خانوادش میخاد منو طلاق بده_اون گفت توافقی من قبول نکردم مهریمو اجرا گذاشتم میخام مهرمو بگیرم اما طلاق نمیخام اون میخاد طلاق بده میگ اگ مهر بگیری طلاقت نمیدم-شما چجوری جداشدی مهریه گرفتی

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
عزبزم مشکل من اینک شوهرم بخاطر حمایت از خانوادش میخاد منو طلاق بده_اون گفت توافقی من قبول نکردم مهری ...

نذار اجرا

توافقی جدا شید 

قوانین خیلی تغییر کردن

خیلی سخت میگیرن نمیتونی ب این راحتیا مهریه بگیری 

با دوست پسراتون میرید مسافرت؟ من یبار بابام فهمید با دوست پسرم تلفنی حرف میزنم با نیسان از روش رد شد بعد من و با اسید غسل داد الان پوست ندارم   
عزبزم مشکل من اینک شوهرم بخاطر حمایت از خانوادش میخاد منو طلاق بده_اون گفت توافقی من قبول نکردم مهری ...

ول کن دختر توافقی تمومش کن بره عمرت اینجوری میره 

خوشبحال اونایی که خدا انقد دوسشون داره که هیچ به آرزوهاشون نه نمیگه 🙁

من خودم‌طلاق گرفتم نامزدم فامیل درجه اولم بود خیلی خیلی پولدار بودن ( البته وضع بابای منم خوب بود)ولی قرص متادون میخورد بدون یه ریالی طلاق گرفتم البته به زورم گرفتم خودش طلاق نمیداد..حتی طلاهای سر عقد هم دادم فقط خانواده ام‌میخواستن‌طلاقمو بگیرن سنم کم بود ۱۷ سالم بود بعد یه ماه با پسر عمم عقد کردم دقیق روز عقد دومم ماه گرد طلاقم بود    

واقعا خدا رو شکر میکنم خانواده ام طلاقمو گرفتن من بچه بود عقلم نمی رسید..

مهریه رو جدیدا قسط بندی میکنن هر 6 ماه یبار 

اعصاب و روانت بهم میریزه

با دوست پسراتون میرید مسافرت؟ من یبار بابام فهمید با دوست پسرم تلفنی حرف میزنم با نیسان از روش رد شد بعد من و با اسید غسل داد الان پوست ندارم   
2740
من خودم‌طلاق گرفتم نامزدم فامیل درجه اولم بود خیلی خیلی پولدار بودن ( البته وضع بابای منم خوب بود)ول ...

دقیقا منم دارم جدا میشم مهریه نمیگیرم سرویسمم دارم میدم

مامان بابام میگن فقط میخوایم زودتر تموم بشه

دقیقا منم دارم جدا میشم مهریه نمیگیرم سرویسمم دارم میدم مامان بابام میگن فقط میخوایم زودتر تموم بشه

آره واقعا هیچی ارزش اعصاب خوردی نداره من نیازی هم به پولشون نداشتم فقط میخواستم از دست این کرم راحت بشم ولی خدایش وقتی عقد کردم میخواست دق کنه    چند بار شوهرم رو تعقیب میکرد  

خوشبحالتون چقدر راحت طلاق میگیرید

بخدا پسرا خیلی بد شدن اکثرن بچه مامانی اند_من خیلی تلاش کردم زندگیمو نگهدارم اون نمیخاد من مهریه اجرا گذاشتم میخنده بهم میگ ب ضررته بخدا خیلی داغونم خیلی

2706