2737
2739
عنوان

تصـمیــم دارم دخترمـــو....

| مشاهده متن کامل بحث + 3380 بازدید | 45 پست
ببين هيچ ورزشي نيس كه قد و كوتاه يا بلند كنه فقط اونايي كه قدشم بلنده ميرن ورزشايي مثل واليبال يا بس ...

اخه چندنفر گفتن ورزش های رزمی باعث کوتاهی قدمیشه براهمین دودل شده بودم که رفع شد😉😉

...اللهم صلی علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم
سلام عزیزم خوبی؟ من مربی رشته ووشو سبک ساندا هستم؛ البته قبلا تکواندو و کاراته کار کردم و شناخت کافی ...

منم پسرم می ره کاراته چند ماه ،کاراته هم تاثیری روی قد داره ،تازه وارد 10سال شده،منم شنیدم باعث کوتاهی می شه یکم ترسیدم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

دختر منم یه ماهی میشه تکواندو میره خیلی عالیه حتما بزارش

یه سالم هستش باله میره

ولی زبان فعلا کلاس نزار این سی دی های کارتون عالیه من واسه دخترم گذاشتم خیلی یاد گرفته البته أکموزش غیر مستقیمه

درمورد کلاس زبان پیشنهاد میدم بذار یکی دوسال بره مدرسه بعد بذارش.اینو مدرس زبانمون میگفت

مرو راهی که با ریگی بلغزی            مشو بیدی که با بادی بلرزی تو را قدر و تو را قیمت، گران است        مکن کاری که یک ارزن نیرزی...
عاخه باله و تکواندو کاملا دوتا دنیای متفاوتن😂

😂😂😂ببینیم چی پیش میااد😅

دخترم عاشق اسکیته بعدامیخوام اسکیت هم بفرستم باله واسکیت جوردرمیاد😅تکواندوبرادفاع ازخودش خوبه😉😉

درمورد کلاس زبان پیشنهاد میدم بذار یکی دوسال بره مدرسه بعد بذارش.اینو مدرس زبانمون میگفت

اره اینطوری بهتره الان بره سال اول ابتدایی به مشکل برمیخوره ممکنه A B Cروباالفبای فارسی اشتباه بگیره😅قاطی میکنه👌

2738
سلام ببخشید ژیمناستیک چی؟؟ باعث کوتاهی قد میشه؟ خواهر من دوسال پشت سرهم داره میره الانم ۹ سالشه

سلام عزیزم😍😍😍😍😍 

ژیمناستیک باعث کوتاهی قد نمیشه، چون حرکات انعطاف پذیری زیادی انجام میشه؛ و مادر همه ورزش هاس، یکی شنا یکی ژیمناستیک؛ علتش هم اینکه انعطاف بدن و قدرت عضلات عضلات میبره بالا؛ هر رشته ای از ورزش های رزمی بگیر تا فوتبال  و کشتی، اول بهت میگن برو ژیمناستیک و شنا کار کن، الان فکر میکنی چرا فوتبالیست های اروپایی بدن قوی دارن، ولی فوتبالیست های ما در حین بازی مصدوم میشن؟ علتش همین کار نکردن ژیمناستیکه، ژیمناستیک باعث کوتاهی قد اصلا نمی شه، متاسفانه اکثر مربی ها با این حرف خودشون رو راحت میکنن، علتی هم داره آسیب دیدگی تو این رشته یکم بالاس، چون اگه مربی اشتباه کنه یا شاگرد سرخود حرکتی بره دور از چشم مربی آسیب دیدگی زیادی داره، اون موقع هست که برای سابقش بد میشه، برای همینه ژیمناستیک رو میگن کوتاهی قد داره، وگرنه از تکواندو هم انعطافش بیشتره، .

هرچند قانونا وظیفه باشگاه هست که شاگرد رو بیمه کنه 

7/9 تفلدمه کادو موخواممممم😒😂😂، از اینا🎁🎁🎁🎁 کیکم هم چهار طبقه باجه 😜
منم پسرم می ره کاراته چند ماه ،کاراته هم تاثیری روی قد داره ،تازه وارد 10سال شده،منم شنیدم باعث کوتا ...

کاراته انعطافش از تکواندو کمتره، چون بیشتر حرکات با دست هست، طریقه دفاع و حمله 90 درصد دست و 10 درصد پا هست، باعث کوتاهی  قد نمیشه به هیج وجه، بدن رو مثل خیلی از رشته های رزمی دیگه قوی قوی توی رشد قد تاثیر زیادی داره، ولی در مقایسه با تکواندو آره انعطاف و توی رشد قد تاثیر کمتری داره، چون تکواندو طریقه حمله و دفاعش با پا هست فقط، بنظرم اول علاقش اولویت داره، دوم اینکه کلاس شنا، والیبال؛ ژیمناستیک توی قدش تاثیر عالی میزاره، کاراته باعث رشد قدش میشه و از لحاظ بدنی استحکام بدنیش بالا میره

سلام عزیزم😍😍😍😍😍  ژیمناستیک باعث کوتاهی قد نمیشه، چون حرکات انعطاف پذیری زیادی انجام میشه؛ ...

خییییییلی ممنونم  از جواب کاملتون 😘😘😘😘😘

من چند باری دیده بودم تو نی نی سایت این سوالو میپرسن و همه هم‌متاسفانه میگفتن قد کوتاه میمونه 😒

خوشحالم که اینطور نیس 

چون خیلی نگران خواهرم شدم چون قصد داشت ادامه هم بده. الان که خداروشکر قدش هم خوبه و اصلا مشکلی نداره ☺

بازم ممنون 🌷🌷

اگه گفتین کی ام؟😁😜
خییییییلی ممنونم  از جواب کاملتون 😘😘😘😘😘 من چند باری دیده بودم تو نی نی سایت این سوالو میپ ...

خواهش میکنم گلم 😘😘😘😘😘😘😘😘

خیالت راحت باشه؛ 😊

چه خواهر خوبی هستین شما❤

هر موقع سوال ورزشی داشتی خوشحال میشم بتونم کمکتون کنم😊

اره اینطوری بهتره الان بره سال اول ابتدایی به مشکل برمیخوره ممکنه A B Cروباالفبای فارسی اشتباه بگیره ...

عزیزم

مرو راهی که با ریگی بلغزی            مشو بیدی که با بادی بلرزی تو را قدر و تو را قیمت، گران است        مکن کاری که یک ارزن نیرزی...
2706