2733
2734
عنوان

تصـمیــم دارم دخترمـــو....

| مشاهده متن کامل بحث + 3380 بازدید | 45 پست

سه تا کلاس با هم ک خسته میشه بچه ۵ ساله گناه داره

یه ورزش ببر

زبان هم زوده بذار الفبای فارسی را اول یاد بگیره کامل

بهترین سن شروع زبان ۸ سالگیه

مگر میشود تو باشی و من آرزوی دیگری کنم😍
مرسی گلم💖

سلام عزیزم خوبی؟ من مربی رشته ووشو سبک ساندا هستم؛ البته قبلا تکواندو و کاراته کار کردم و شناخت کافی دارم رو تکواندو،  

هیچ ورزش رزمی باعث کوتاهی قد نمیشه؛ ضمن اینکه تکواندو حرکت پا هست، حمله و دفاع با پا انجام میشه؛ همین باعث قوی شدن پاش و کمک به بلند شدن قدش میکنه؛ من خودم شاگرد دارم کلاس اول ابتدایی دوم ابتدایی و حتی کوچیک تر، 

اصلا اینکه میگن قد رو کوتاه میکنه اینطور نیست؛ تازه تکواندو کارا رشد قدی عالی تری دارن  نسبت به بقیه رشته ها؛  چون بیشتر از پا استفاده میشه؛ 

هر سوالی داشتی عزیزم  خوشحال میشم بتونم کمک کنم😊😍😍😍😍😍😍😍

7/9 تفلدمه کادو موخواممممم😒😂😂، از اینا🎁🎁🎁🎁 کیکم هم چهار طبقه باجه 😜

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

آجی مهربونم راهنماییش کردم مرسی منش کردی منو قربونت برم❤❤❤❤

عزیزمی توووو

فقط 14 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
رونالدو با اون عظمت زن سبزه گرفته حالا تو هی بگو زن باید سفید باشه😒https://abzarek.ir/service-p/msg/1827411🌷🌷
2728
وای نه مسابقه نمیزارم بره،پس بمونه یکم بزرگترکه شدبره اونموقع اگه خوشش اومد ادامه میده

گلم تو مسابقات نزار بره، فقط در حد باشگاه، اینطور آسیب هم نمیبینه؛ مهم اینکه بدنش الان آماده بشه و نرم بشه، اتفاقا بزارش بره رزمی، فقط مسابقات نزارش بره؛ هر چند چون تازه کار هست نمیزاره خود مربی بره مسابقات؛ مسابقات مال کسایی هست که حداقل 6 ماه تا یکسال کار کنن و کمربند سبز باشن، پس نگران نباش؛ 

سلام عزیزم خوبی؟ من مربی رشته ووشو سبک ساندا هستم؛ البته قبلا تکواندو و کاراته کار کردم و شناخت کافی ...

مرسی عزیزم،،،ممنون بابت راهنماییت💖 نگران مسابقه وقدش بودم😃 خیالم راحت شد شنبه میرم ثبت نام اول یه جلسه امتحانی میبرمش ببینم خوشش میادیانه خوشش بیاد ثبت نامش میکنم

...اللهم صلی علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم
مرسی عزیزم،،،ممنون بابت راهنماییت💖 نگران مسابقه وقدش بودم😃 خیالم راحت شد شنبه میرم ثبت نام اول یه ...

خواهش میکنم  گلم😘😘😘😘😘 

خدا حفظش کنه❤ 

عزیزم ببین خودش چی دوست داره، بنظر من اول علاقه خودش شرطه که موفق بشه و لذت ببره ، دوم اینکه بنظر من شنا ببرش که بدنش خوب قوی بشه،  اگه به تکواندو علاقه نداشت، یا درکنار تکواندو شنا هم باشه، ترکیب این دو رشته بدن  رو قوی و سفت میکنه، 

مرسی عزیزم،،،ممنون بابت راهنماییت💖 نگران مسابقه وقدش بودم😃 خیالم راحت شد شنبه میرم ثبت نام اول یه ...

هر تمرینی رو هم سوال داشتی بپرس، 

2738
خواهش میکنم  گلم😘😘😘😘😘  خدا حفظش کنه❤  عزیزم ببین خودش چی دوست داره، بنظر من او ...

قربونت دخترمن عاشق کشتیه کجه🙈😂😂😂هرشب برا باباش میگه بیاکشتی کج بازی کنیم  میدونم ورزش رزمی خوشش میااد‌بااین حال بعداولین جلسه ازش میپرسم دوس داره بره یانه مجبورش نمیکنم،،،شناهم خوبه 👌آب بازی دوس داره اگه وقت باشه پس شناهم ثبت نامش میکنم👌

ببين هيچ ورزشي نيس كه قد و كوتاه يا بلند كنه فقط اونايي كه قدشم بلنده ميرن ورزشايي مثل واليبال يا بسكتبال قد برميگرده ژنتيك اينكه پدرمو مادر قدشون چنده بچه چقد رشد ميكنه

خودتو دوس داشته باش از تو فقط یدونه هست✨🤍
باله رو بزار از تکواندو خیلی بهتره شنا هم خوبه  زبان اگه علاقه داره اگه نه بزار یه دو سال دیگ ...

باله روثبت نام کردم روزهای فردکلاسشه،یه کلاس هم میخوام ثبت نام کنم روزهای زوج بره،البته کلاس ها چون یه ساعته هستش زیادخستش نمیکنه،،،بایدامتحانی ببرم ببینم به کدوم بیشترعلاقه داره

سلام عزیزم خوبی؟ من مربی رشته ووشو سبک ساندا هستم؛ البته قبلا تکواندو و کاراته کار کردم و شناخت کافی ...

سلام ببخشید ژیمناستیک چی؟؟ باعث کوتاهی قد میشه؟

خواهر من دوسال پشت سرهم داره میره الانم ۹ سالشه

اگه گفتین کی ام؟😁😜
2706