2737
2734
عنوان

شوهرم جلوی مادرم منوزد

2541 بازدید | 176 پست

من راه دور شوهرم کردم مادرم زنگ زدمن و ابجیت میخوایم بیاییم خونتون منم گفتم باشه .شوهرم گفت مادرت اومدمیرین خونه مادرمن موقعی خونه نیستم حق نداری بامادرت خونه تنهاباشی منوبردگذاشت خونه مادرش کلیداخونه هم باخودش بردمادرمن ساعت 12ظهررسید اومدخونه مادرشوهرم وایستادیم تا اقابیادکلیدا خونه روبده .

ساعت 7غروب بود اومد مادرش  دیدمن ناراحتم کلیداخونه روازش گرفت رفیتم منومامانمو ابجیم خونمون شام درست کردیم خوابیدیم صبح ساعت 6بلندشدبره سرکار بهم گیردادبایدازخواب مامانت اینابلندشدن برین خونه مامانم(مادرشوهرم)منم گفتم نمیریم چون مامانم دوس نداشت بریم اونجا شوهرم گفت بیاسوارشوتوی ماشین حرف بزنیم منوبردخونه مادرش به قصد کشت منو زد لبام همه خونریزی کرده بودبادکرده بودمشت زده بودتوی دهنم گفت حق نداری بری خونمون همینجامیمونی منم الان زنگ میزنم مامانت اینا ازخونمون برن من خونه مادرش موندم اون رفت سرکاردیگ پدرشوهرم منوبردخونمون داشتم گریه میکردمامانم گفت لبتوچی شده چراگریه میکنی همه چیوبهش گفتم بلندشداماده شد گفت همین الان دستت رو میگیرم میبرمت طلاقتو بگیر بچه منو بگیره من اینجام بزنه ؟؟میخواستیم بریم دیگ پدرشوهرم ومادرشوهرم رسیدن نذاشتن منم ب مامانم گفتم ولش کن ب هرحال این چندروزی ک مامانم خونمون بود من کلا کتک خوردم البته کتک خوردن کارهروزه منه بازم بااین حال مادرم ماروبرد بیرون 100تومن برای من یک ظرف مسی گرفت 100تومن به شوهرم داد200تومنم واسه خونمون وسیله گرفت خداییش چ دلی داشت 👍👍

اوناارزوهاموکشتن اقای قاضی

وااا اين ديگه چه وحشييه!!

فقط ميتونم بگم ببخشيد بي عُرضه اي اگه كاري نكني تا ب غلط كردن بيفته!!

(عنوانتو ج دادم)

دیدین خدا بالاخره بغلمو با دستاش پر کرد؟                         امضای قبلیم: خدایامیشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤ 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

واچراخونه تنها نمونی؟؟؟

مادرشوهرایی که عروستون شکنجه میدین اذیت میکنین میگین حرف حرف شماست وفکرمیکنین کاری باهاش ندارین یادتون نره اونام خدادارن عدالت خداهم هست ازخدابترسین😭☹😕شبا باگریه میخوابم ازاشکهایم که بخدا گلایه میکنن وامانتن بترس خواهرشوهرای عزیزلطفا توقعتون ازبرادر متاهل کم کنین بخدااون مسئول خرج وهدیه ومناسب وکمک وقرض تووبچه وهمسرت نیس لطفا نگو یدونه برادرم کسی اون ازتوجدانمیکنه ولی بزاربراخودش وزنش خرج کنه مگرنه زنش میگه حرامت باشه
2738
2706