2733
2739
عنوان

چرا من مامان نمیشم😥

| مشاهده متن کامل بحث + 349 بازدید | 45 پست

منم ۲۲ شوهرم ۳۲ یکسال و دوسه ماهه منتظرم.مامانم داره میره سیسمونی یکی از فامیلامون که حداقل ۳_۴ سال از من کوچیک تره حاملست....

من دیگه دارم خل میشم

میشه برام صلوات بفرستین تا باردار باشم...😢😢خیلی وقته منتظرم خدایا....
آخه ریزش موی شدیدم دارم مال تنبلی تخمدانمه دکتر گفته باید باردار شی تا خوب شی

وای چه حرفایی میزننا.

من خودم تنبلی تخمدان دارم . سی و سه سالمم هست . یکبار دکتر همچین حرفی نزده بهم که بخاطر ریزش مو حامله بشم .

هنوز اوج جوونیته.

بحث دوست داشتن جدا ولی واقعا مسابقه س مگه . که چون فلانی ها همشون بچه دار شدن ، ماهم بچه دار بشیم 

⁦♥️⁩⁦♥️⁩

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ماژور یعنی چی

نوع شدیدی از کم خونی که درمان نداره و متاسفانه حتی تو ظاهر فرد تاثیر داره خیلیاشونم که به دنیا میان خیلی زنده نمیونن اگه هم بمونن در واقع زندگی نمیکنن هرروز بیمارستان و دکتر و...

نمیفهمم کسی که باردار نمیشه چ ربطی به سنش داره طرف داره میگه باردار نمیشم همتون اومدین گیر،دادین به ...

آره بیشتر از این میترسم دکتر گف این بیماری تو سن کم بهتر درمان میشه بابالا رفتن سن بدتر میشه برای بارداری از این میترسم واااای خدا😭

این نیز بگذرد...بانیز بعدی چه کنیم...
2728
آره بیشتر از این میترسم دکتر گف این بیماری تو سن کم بهتر درمان میشه بابالا رفتن سن بدتر میشه برای با ...

سنت کمه بری دنبالش دارو مصرف کنی باردار میشه

معجزخدام معلوم نشد چراکاربریمو ترکوندن 😡ﻗﻮﯾﺘﺮﯾﻦ ﺍﺩﻡ ﺩﻧﯿﺎ " ﺩﺧﺘﺮ ﺍﯾﺮﺍنیه" ﮐﻪ ﺑﺎ ﻭﺟﻮﺩ دیدن یا شنیدن ﺗﺠﺎﻭﺯ ﻓﺮﺩﻱ ﻭ ﮔﺮﻭﻫﻲ ﻭ ﺍﺳﻴﺪ ﭘﺎﺷﻲ ﻭ ﮔﺸﺖ ﺍﺭﺷﺎﺩ …!! ﻭ ﻣﺰﺍﺣﻤﻬﺎﻯ ﺧﻴﺎﺑﻮﻧﻲ و فشارهای خانوادگی و نامردی ها و هزار جور ترس و وحشت اجتماعی …!! و ﺯﻭﺭ ﮔﻴﺮﻱ …!! و ﻗﺘﻞ…!! ﻭ ﻫﺰﺍﺭ ﺧﻄﺮ ﺩﻳﮕﻪ …!! ﻫﻨﻮﺯﻡ که هنوزه ﺗﻮ ﺍﻳﻦ ﻣﻤﻠﮑﺖ ﺩﺭﺱ ﻣﻴﺨﻮﻧﻪ …!! ﻭﺭﺯﺵ ﻣﻴﮑﻨﻪ …!! ﺭﺍﻧﻨﺪﮔﻰ ﻣﻴﮑﻨﻪ …!! ﮐﺎﺭ ﻣﻴﮑﻨﻪ …!! دوست میشه …!! ﻋﺎﺷﻖ ﻣﻴﺸﻪ …!! ﺍﻋﺘﻤﺎﺩ ﻣﻴﮑﻨﻪ …!! خواهری میکنه…!! دلسوزی میکنه …!! ﻣﺎﺩﺭ ﻣﻴﺸﻪ …!! ﻭ سعی میکنه که با تمام وجودش به فرزندش یاد بده که: * ﺁﺩﻡ !* ﺑﺎﺷﻪ ولی باز هم … هیس دختر ها فریاد نمی زنند… سلامتی همه دخترای دلپاک و با شرف
2738

سلام دوست عزیزم ... منم خیلی استرس بارداری رو داشتم...یکی از دلایل اینکه بچه نمیگیره همین استرس و شمارش روزهاس برای بارداری...منم این روزا رو گذروندم...فقط یک چیز رو از من نصیحت بشنو به خدابگو اگر صلاحم میدونی و بچه برام میمونه بهم بده وگرنه هرچی صلاح خداست...چون حامله شدن تازه اول راه و بعدش میفهمی چقدر سخته این راه ....خدا همه کاراش حکمت داره... من خودم الان خیلی دلم گرفته ولی راضی ام به رضای خدا...توهم توکلت رو به خدا کن انشالله به زودی مادرشی و خدا ناامیدت نکنه..

وای چه حرفایی میزننا. من خودم تنبلی تخمدان دارم . سی و سه سالمم هست . یکبار دکتر همچین حرفی نزده به ...

شما ریزش ندارین؟سایز فولیکولتون چنده؟من کامل کچل شدم عشقم.....دکتر منظورش این بود این بیماری مگه با بارداری خوب بشه وگرنه مگه قرص مصرف شه تو نتم خوندم اگه جلوی بیماری گرفته نشه باعث بیماری دیابت و اینجور چیزا میشه

شما ریزش ندارین؟سایز فولیکولتون چنده؟من کامل کچل شدم عشقم.....دکتر منظورش این بود این بیماری مگه با ...

من خیلی ساله درگیر این بیماری ام عزیزم .

تو این همه سال اصلا ریزش نداشتم . فقط پارسال حدود سه چهار ماه ، ریزش وحشتناک گرفتم . تا مرز کچلی واقعا .

ولی خدارو شکر متوقف شد .

الآنم شما خیلی جووونی عزیزم . خودتو اصلا نگران نکن 

⁦♥️⁩⁦♥️⁩
من خیلی ساله درگیر این بیماری ام عزیزم . تو این همه سال اصلا ریزش نداشتم . فقط پارسال حدود سه چهار ...

ببخشید دارو چی مصرف میکنید؟برا ریزش موتون چیکار کردین؟

2706