2737
2734
عنوان

خانومای شیرااااااازی کمککککککک

80 بازدید | 12 پست

سلام مامانای مهربون.... من میخوام واسه بارداری اقدام کنم...اما نمیدونم چه دکتری خوبه و یه دکتری میخوام که سزارین کنه اگه بیمارستان کوثر هم کار‌کنه که بهتر....بچه اولم میشه در واقع...اگه کمک کنید دعاتون میکنم😍😍😍

من قبل از بارداریم زیر نظر دکت چینی کاربودم خدایی خیلی خوبه.الانم خودش منو فرساد پیش دکتر سروگل شهریور ک قبول کرد سزارینم کنه ولی بیمارستان بعثت و ام ارای و میر کار میکنه

بهشت آنجایی است که؛به جایِ نوشتن...آرام درِ گوشش بگویی؛تو تموم زندگیمی.  

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

من قبل از بارداریم زیر نظر دکت چینی کاربودم خدایی خیلی خوبه.الانم خودش منو فرساد پیش دکتر سروگل شهری ...

خب دکتر شهریور میگن شکم اول قبول نمیکنه که؟ من دیدم زنا‌نوشته بودن کوثر هم هست که

2728
خب دکتر شهریور میگن شکم اول قبول نمیکنه که؟ من دیدم زنا‌نوشته بودن کوثر هم هست که

اون شهلا شهریوره.این سروگل شهریوره.

من قبل از بارداریم زیر نظر دکت چینی کاربودم خدایی خیلی خوبه.الانم خودش منو فرساد پیش دکتر سروگل شهری ...

البته اینی که من میگم شهلا شهریور هست...حالا شما این دکترت خوبه راضی هستی.؟.سز اختیاری هستی یا نه مشکلی داری که باید سز شی؟

البته اینی که من میگم شهلا شهریور هست...حالا شما این دکترت خوبه راضی هستی.؟.سز اختیاری هستی یا نه مش ...

اره شما شهلا شهریور رو میگی.اره راضیم ازش.من اختیاریم.روزی ک رفتم پیشش مامانم گفتم خیلی میترسه ازطبیعی گفت اصلا اذیتش نمیکنم سریع میفرسمش واسه سزارین.

اره شما شهلا شهریور رو میگی.اره راضیم ازش.من اختیاریم.روزی ک رفتم پیشش مامانم گفتم خیلی میترسه ازطبی ...

وای راست میگی...خدا خیرت بده منم برم پیشش...الان هزینه زایمانت چقدره عزیزم؟

2738
وای راست میگی...خدا خیرت بده منم برم پیشش...الان هزینه زایمانت چقدره عزیزم؟

بهم گفت بین ۴تا۷.ولی سعی میکنم باهات کنار بیام.بخدا دکتر گلیه ایقد ماهه ک نگو.

جدی....پس با بیمه تکمیلی هم کمتر میشه...ویزیتش ۶۰ تومنه؟تو مطب سونو داره؟

ویزیتش ۴۵تومنه.اره تو مطبش داره