2733
2734
عنوان

خانوما من رو راهنمایی میکنید؟

97 بازدید | 13 پست

به مشاورتون نیاز دارم 

من ۶ساله ازدواج کردم تو این شهر غریبم سرکار میرفتم اما همکارام همه ۱۰ و ۱۵سال از من بزرگتر بودن باهم رابطه خوبی داشتیم اما نه در حد خارج از کار چون اونها بچه هاشون بزرگ بودن و فرهنگشونم طوریه که بیشتر با خونواده خودشون رفت و امد داشتن

درمقابل همسرم تو محل کارش همه همسن بودن و اغلب مجرد همسرم تمایلی به اینکه با همکارای متاهلش و خانوماشون بریم بیرون نداره یعنی میگه با اونها اینقدراا صمیمی نیستم در عوض با چندتا مجردا به شدت صمیمیه و خوب هفته یک یا دوبار میخاد که باهاشون باشه

این موضوع اوایل خیلی واسم مهم بود بعدتر اختلافم با شوهر سرموضوعات دیگه زیاد شد و ازش فاصله گرفتم وقتی سرکار میرفتم و تنها بودم مهم نبود اون کجاست الان ۶ ماهه بچه دار شدم همسرمم تا ۵و۶ درگیر کاره و من خیلی بی حوصلم 

تو هفته بکی دوبار میره بیرون با دوستاش و من رو میاره شهری که پدر و مادرم هستن ظاهرا باید از این موضوع خوشحال باشم اما ۳و۴شبخونه پدر مادر میمونم تا بیاد سراغمون و شاید بعد تولد دخترم نصفش رو تنها بود و نصفش رو خونه پدرم 

از همسرم دل خوشی ندارم مفصله و اگر به راهنمایی دادنتون کمک میکنه میگم که چرا اینقد دلخورم و چه شکاف عمیقی بینمونه اما الان از این ناراحتم که اون میره دنبال خوشیش و من باید بچه داری کنم بخصوص که بخاست اون بچه دار شدم و خودم نمیخاستم یا باید مزاحم پدر و مادرم بشم 

هیچ دوست همسن هم ندارم که یکم باهاش وقت بگذرونم ویکم هم صحبت باشیم 

برای همین تازگی دارم به این بیرون رفتن هاش گیر میدم و اون هم میگه که چرا نمیری نوام تفریح کنی و چون میدونه دوستی ندارم از این حرفش خیلی بهم برمیخوره

حالا بهم بگین چکار کنم بنظرتون؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
دوست پیدا کن واسه دوستای مجردشم زن پیدا کن باهم بگردید

چقد بده ولی ادم ک متاهله بااین مجردا میگرده بعد ک مجردا زن بگیرن اسم اینارم نمیارن

منمشوهرم زیاد با دوستاش وقت میگذرونه ولی قبل ساعت ۹ شب

من نمیخاسم بچه دار شم اما داشت سر این موضوع به طلاق میرسید و همه به من میگفتن تو مقصری

بعدم واقعا چجوری دوست پیدا کنم؟کجا با کسی اشنا بشم 

چجوری با این بچه به خودم برسم

2738
من نمیخاسم بچه دار شم اما داشت سر این موضوع به طلاق میرسید و همه به من میگفتن تو مقصری بعدم واقع ...

بچت چن وقتشه مگه؟؟

کدوم شهری؟

بیا با خودم دوست شو اصلا

تنها راه حلی که خانم های نی نی سایتی میدن=طلاق