2733
2739

عزیزم باید مراقبت میکردی...

اگه مجردی عمل کن چون پسرا دیدگاهشون رو که میدونی و فکرشون جای دیگه میره اگرم متاهل هستی مراحل اوایش عمل نمیخواد و با رژیم غذایی و اب ولرم حل میشه

جدی میگم بهت اگه مجردی برو دنبالش و عمل کن چون.....

هموطن عزیز،اگه مخالف من هستی،حتما ریپلای کن .خواهش و التماس میکنم که اگه دل پسر،دختر یا بنده ای رو شکوندید و ازش سو استفاده مالی و روحی کردید،ازش حلالیت بگیرید،(میدونم خیلی ها واسه ظلم هاشون توجیه میارن و به خودشون دروغ میگن که فلانی حقش بود یا من قصدم این نبود و یا شرایط اون روزهای من فرق داشت و باعث شد بد باشم اما باور کنید آه و نفرین اون اشخاص(یا شخص) آرامش واستون نمیزاره و تو همین دنیا روزگارتون رو سیاه میکنه،پس حلالیت بگیرید تا رنگ آرامش رو ببینید وگرنه پیش خدا درد دل کردن و اشک ریختن سودی نداره چون حق الناس هست. ممکنه اون انسان که شما به خاطر  پول و غرور باهاش بازی کردید زندگیش و روح و روانش تا ابد نابود شده باشه.پس اگه میخواید تو این دنیا و دنیای ابدی اروم باشید برید پیشش و اشک بریزید و جبران کنید.خدا از ادمایی که ادعای زرنگیشون میشه و ظالم هستن بدجوری تقاص میگیره...و پوستشون رو تو همین دنیا میکنه...ا
عزیزم باید مراقبت میکردی... اگه مجردی عمل کن چون پسرا دیدگاهشون رو که میدونی و فکرشون جای دیگه میره ...

من تو نت دیدم فیستول چرک کرده!
من نه درد دارم نه سوزش نه خونریزی نه چرک
هیچی ندارم
فقط تو اینه دیدم یه سوراخ کنار مقعدم هست
همین
بعد سرچ کردم به فیستول رسیدم
بعضیا بم گفتم طبیعیه
حالا خودتون داشتین؟ این خطرناکه؟ اصن برا چیه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من تو نت دیدم فیستول چرک کرده! من نه درد دارم نه سوزش نه خونریزی نه چرک هیچی ندارم فقط تو اینه دیدم ...

عزیزم غیر مستقیم گفتم چرا بده

من داشتم ولی همون مرحله اول خوب شد اما دوستم سر این ماجرا طلاق گرفت چون نامزد رسمیش خیلی شکاک بود

یبوست بدترش میکنه و باعث میشه سیکل معیوب ادامه پیدا کنه.

هموطن عزیز،اگه مخالف من هستی،حتما ریپلای کن .خواهش و التماس میکنم که اگه دل پسر،دختر یا بنده ای رو شکوندید و ازش سو استفاده مالی و روحی کردید،ازش حلالیت بگیرید،(میدونم خیلی ها واسه ظلم هاشون توجیه میارن و به خودشون دروغ میگن که فلانی حقش بود یا من قصدم این نبود و یا شرایط اون روزهای من فرق داشت و باعث شد بد باشم اما باور کنید آه و نفرین اون اشخاص(یا شخص) آرامش واستون نمیزاره و تو همین دنیا روزگارتون رو سیاه میکنه،پس حلالیت بگیرید تا رنگ آرامش رو ببینید وگرنه پیش خدا درد دل کردن و اشک ریختن سودی نداره چون حق الناس هست. ممکنه اون انسان که شما به خاطر  پول و غرور باهاش بازی کردید زندگیش و روح و روانش تا ابد نابود شده باشه.پس اگه میخواید تو این دنیا و دنیای ابدی اروم باشید برید پیشش و اشک بریزید و جبران کنید.خدا از ادمایی که ادعای زرنگیشون میشه و ظالم هستن بدجوری تقاص میگیره...و پوستشون رو تو همین دنیا میکنه...ا
عزیزم غیر مستقیم گفتم چرا بده من داشتم ولی همون مرحله اول خوب شد اما دوستم سر این ماجرا طلاق گرفت چ ...

نه من عقدم

شوهرم درجریانه خودش میگه مشکل خاصی نیست با تغذیه خوب حل میشه

اما اینطور که شما میگی حتما باید برم دکتر 😕

2728
نه من عقدم شوهرم درجریانه خودش میگه مشکل خاصی نیست با تغذیه خوب حل میشه اما اینطور که شما میگی حتم ...

خب خداروشکر،تا یه مدت رابطه مقعدی(ببخشبد) نداشته باش بعد غذاهای با فیبر بالا مصرف کن و زیاد بخور که زودت بری دستشویی چون دیر رفتن باعث میشه مدفوعت سفت بشه و جای پارگی که جوش خورده رو پاره تر بکنه و در نهایت فیشر بزرگتر بشه.دکتر هم برو اونا کش هایی میدن که دور اون فیشر میندازی و کوچیک میشه.تو نت بطن فیشر یا شقاق عکساش میاد.اونا به عمل احتیاج دارن.

نگران هم نباش گلم فقط رابطه نداشته باشتا یه ماه تا خوب بشی و خشک نباشه.به همسرت بگو طولانیش نکنه و نزاره خشک بشه چون باز زخم میشه....موفق باشی عزیزم

2740
نه  خوب شد خودش 😐

سلام میشه بگین چه نکاتی رو رعایت کردین که خوب شد؟

مددکار اجتماعی ، اگر درخصوص خدمات بهزیستی برای فرزندان بدسرپرست و یا توانخواهان دچار معلولیت سوالی داشتین در خدمتم 🌹.زمان برامتحان من وتو می گردد تا ببیندچون که صدای هل من ناصر امام عشق برخیزد چه می کنیم؟ .دوست داری یارش باشی؟ بسم الله ... اسوه ات مشخص است : عباس بن علی(ع)... بدون امام اش آب هم نخورد...لازم نیست که در فراق اش عطشان شوی... فقط کافیست که به اندازه ی لیوانی آب تشنه ی ظهورش باشی .....  منتظر تون هستیم 🔴🔴👈کانال ایتا با ایدی 🔴🔴🔴@monji_313_1
سلام عزیزم شمامشکلت چیه؟فیستول_همورویید_شقاق؟ کدومش؟!😳

بیرون زدگی هست شقاق هم اضافه میشه فیستول رو نمیدونم شده یانه

مددکار اجتماعی ، اگر درخصوص خدمات بهزیستی برای فرزندان بدسرپرست و یا توانخواهان دچار معلولیت سوالی داشتین در خدمتم 🌹.زمان برامتحان من وتو می گردد تا ببیندچون که صدای هل من ناصر امام عشق برخیزد چه می کنیم؟ .دوست داری یارش باشی؟ بسم الله ... اسوه ات مشخص است : عباس بن علی(ع)... بدون امام اش آب هم نخورد...لازم نیست که در فراق اش عطشان شوی... فقط کافیست که به اندازه ی لیوانی آب تشنه ی ظهورش باشی .....  منتظر تون هستیم 🔴🔴👈کانال ایتا با ایدی 🔴🔴🔴@monji_313_1
مگه به بیرون زدگی شقاق نمیگن فیستول؟؟؟؟

تا اون جایی که اطلاع دارم شقاق زخمه

فیستول یه مجراست که ازش چرک خارج میشه 

خدا همه رو شفا بده و برا کسی این مشکلات پیش نیاد

من تو نت دیدم فیستول چرک کرده! من نه درد دارم نه سوزش نه خونریزی نه چرک هیچی ندارم فقط تو اینه دیدم ...

عزیزم شما چکار کردی منم دقیقا همین مشکل و دارم میشه بگین چی شد ایا عمل کردین ؟

عزیزم شما چکار کردی منم دقیقا همین مشکل و دارم میشه بگین چی شد ایا عمل کردین ؟

سلام عزیزممم

ببخشید دیر دارم جوابتو میدم

ببین باید خیلی بهداشت رو رعایت کنی 

بعد از دستشویی حتما محل رو با دستمال کاغذی خشک کن

یکیم اینکه فلفل و غذاهای تند نخور

نو نت هم سرچ کن که چه غذاهایی نباید بخوری

بعد یه مدت خوب میشی

من خوب شدم 😘

2706