2733
2739
عنوان

پریودی وحشتناک

928 بازدید | 98 پست

سلام

بچه ها شما هم پریودیتون خیلی دردناک ؟؟!

مال من ایقد درد آور که گریه ام میگیره و آرزو مرگ میکنم . فقط اولش خیلی درد دارم و بعدش قابل تحمل !!!

آزمایش خون و سنوگرافی گرفتمو نشون دکتر زنان دادم ولی گفت خداروشکر مشکلی ندارید !!!

۲۶ سالمه و دوسال ازدواج کردم و بچه ندارم ! 

شما واسه کاهش درد پریودیتون چ کار میکنید ؟!؟!

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

مال من بد بود از بعد زایمان وحشتناک تر شده

روزی دختری خواهم داشت شبیه خودم باچشمهایی درشت که همه ی دنیا را زیبا میبیند عاشقانه زندگی میکند، تنفر برایش بی معناست، مهربانی را یادش میدهم، اعتماد راهم...یادش میدهم همه دنیایش را با مادرش قسمت کند، حتی خطاهایش را،آن وقت هیچ وقت تنها نمی ماند ...نمیگویم دخترم بترس ازمردها می گویم بترس ازگرگها، مردهاکه گرگ نیستند، پدرت فرشته ای است که روزی خدا او را فرستاد و روح تنهای مرا لمس کرد و نگذاشت ، تنهابمانم....روزی دختری خواهم داشت شبیه خودم اما بسیار قوی تر، بسیار بخشنده تر، بسیار مهربان تر و بسیار صبور تر...
نترسونم از آینده 😞😞😞

امیدوارم مثل منی نشی ولی وحشتناک شدم. رفتم دکتر گفت تا سیستم بدنت مثه قبل شه یکسالی طول میکشه

روزی دختری خواهم داشت شبیه خودم باچشمهایی درشت که همه ی دنیا را زیبا میبیند عاشقانه زندگی میکند، تنفر برایش بی معناست، مهربانی را یادش میدهم، اعتماد راهم...یادش میدهم همه دنیایش را با مادرش قسمت کند، حتی خطاهایش را،آن وقت هیچ وقت تنها نمی ماند ...نمیگویم دخترم بترس ازمردها می گویم بترس ازگرگها، مردهاکه گرگ نیستند، پدرت فرشته ای است که روزی خدا او را فرستاد و روح تنهای مرا لمس کرد و نگذاشت ، تنهابمانم....روزی دختری خواهم داشت شبیه خودم اما بسیار قوی تر، بسیار بخشنده تر، بسیار مهربان تر و بسیار صبور تر...
2738
الان هستم  یک بالش هایی خریدم توش پر دونه ی گیلاس داره میزارم ماکروویو گرم‌میشه میزارم رو دلم ...

منم حوله داغ میکنم با اتو و شوهرم میذاره رو شکمم 

خودم ک جوون تکون خوردن هم ندارم 😞

2706