2733
2739
عنوان

پریودی وحشتناک

| مشاهده متن کامل بحث + 928 بازدید | 98 پست

وای من یجوری حالم بد میشه بدنم شروع میکنه به لرزیدن زمینو چنگ میزنم تا اخرش میرم زیر سرم جالب اینه که دکترم رفتم گفت درد طبیعیه اگه درد نداشته باشی عجیبه ولی من مامانممم مثل خودم بوده پس ارثی دردای وحشتناکم امیدوارم ی روز ی راه حلی پیدا شه  

وای من یجوری حالم بد میشه بدنم شروع میکنه به لرزیدن زمینو چنگ میزنم تا اخرش میرم زیر سرم جالب اینه ک ...

منم دقیقا عین شمام و دکتر هم همین جمله رو بهم گفت ....امیدوارم واقعا😞

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
برو سجده ی شکر به جا بیار...آدم دلش میخواد بمیره ولی اون دردو نکشه

چشم حتما😅خدا از این مدل پریودا قسمت شما کنه

پیش به سووووی خوش اندامی💃💃💃💃💃💃 قد 167🌺وزن اولیه👈87😬شروع رژیم98/02/03💪💪💪وزن فعلی75☺وزن هدف اول70💪💪💪وزن هدف دوم67😍💪💪💪من میتوااااانم💪💪💪اینم مدرکش 👈❤🌺تاپیک لاغری خانومای 85 کیلویی🌺❤
اوووف چ خوب ایجوری . خوشبحالت . بهت حسودیم شد 😐

اره خداروشکر دردی احساس نمیکنم فقط روز دوم پریودم یکم کمر درد میگیره که اونم با استراحت خوب میشه.بابا چ حسودی مگه پریودیم حسودی داره😅😅😅

پیش به سووووی خوش اندامی💃💃💃💃💃💃 قد 167🌺وزن اولیه👈87😬شروع رژیم98/02/03💪💪💪وزن فعلی75☺وزن هدف اول70💪💪💪وزن هدف دوم67😍💪💪💪من میتوااااانم💪💪💪اینم مدرکش 👈❤🌺تاپیک لاغری خانومای 85 کیلویی🌺❤
هر خانمی یه مدلیه شما مدلت اینطوریه این طبیعیه نگران نباش 🌸

والا اینقدر همه میگفتن ما خیلی درد داریم و این چیزا خودم ترسیدم نکنه من مشکلی دارم که از دکتر پرسیدم اونم مثل شما گفت بدن و شرایط هرکسی فرق میکنه.امیدوارم حداقل خانوما یه پریودی بی دردسر داشته باشن از همه لحاظ که مظلوم واقع شدیم

2738

منم پریودام خیلی دردناکه از اولین قاعدگیم تا همین چند سال پیش بابتش دکتر میرفتم همشونم میگفتن چیزیم نیست،اون از تغییرات هورمونی و خلق و خو اینم از درد بدفرم، پکیج کاملم من

روزگار چشمت نزنم کم کم داری خوب میشی همینجوری بمون لطفا،متشکرم