2737
2739

خانما کی دکتر نداباسی رو میشناسه تو شهریار مطب داره،متخصص زنان زایمانه،میدونید بجز نور تو کدوم بیمارستان هست؟

خدایا مسافرکوچولومو سپردم دست خودت،،صحیح وسالم به من و باباش برسونش؛الهی آمین😇😇

منم شهریارم ولی نمیشناسم لادن پژومنده دکترم 

من و داداشم دوقلو هستیم) در حال قدم زدن بودیم. داداشم چند متر جلوتر از من راه می رفت. یارو اول داداشم رو دید بعد اومد جلوتر من رو دید و گفت: دوقلو‍‍یید؟ پ ن پ اجسام از آنچه در آینه می بینید به شما نزدیک تر هستند!حالا خدا دوتا نینی خوشگل گذاشته تو دلم نینی هامم بدنیا 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
من ی جلسه رفتم پیش دکتر علایی نسب خیلی خوب و خوش اخلاق بود

سمیه علایی نسب ک افتضاحه،من پارسال خرداد زایمان زودرس داشتم،منو با۷سانت جفت مرخص کرد،تا مهرماه اسیر بودم

سمیه علایی نسب ک افتضاحه،من پارسال خرداد زایمان زودرس داشتم،منو با۷سانت جفت مرخص کرد،تا مهرماه اسیر ...

بچت سقط شد؟؟

یه منتظر بچه که چندین بااااار امیدوار شده و بعدم ناامید
2738
بچه اولم اره،۲۰هفته بودم

من تخمدان پلی کیستیک داشتم ۳ماه بود پری نشدم رفتم پیشش قرصی ک داد پری شدم فعلا دیگ پیشش نرفتم ینی دکترمو عوض کنم؟؟پس کجا برم؟؟

من تخمدان پلی کیستیک داشتم ۳ماه بود پری نشدم رفتم پیشش قرصی ک داد پری شدم فعلا دیگ پیشش نرفتم ینی دک ...

من قبلا پیش نداعباسی میرفتم،باردارشدم زنداییم بهم مهرنوش امیری رو معرفی کرد فعلا پیش اون میرم اماخیلی دکتر پولکیه،دکتر خوبیه ها،ولی پولکیه،واسه سرکلاژ بمن گفت۳ملیون😟میخوام از این ب بعد برم پیش ندا عباسی،اون بهتره،دوستمم تحت نظرش بود زایمانشم همین انجام داد خیلی راضی بود،من خودم دی ماه کیست داشتم رفتم پیشش ی ورق قرص داد کیستم برطرف شد فروردین باردارشدم

من قبلا پیش نداعباسی میرفتم،باردارشدم زنداییم بهم مهرنوش امیری رو معرفی کرد فعلا پیش اون میرم اماخیل ...

ندا عباسی چ روزایی هس ویزیتش چقدره؟؟

ندا عباسی چ روزایی هس ویزیتش چقدره؟؟

یکشنبه دوشنبه ۱۱چهارشنبه۳،ویزیتش دی ماه۴۸۵۰۰بود،الان احتمالا۵۰شده باشه،اماارزش داره،وایسا شماره مطبشو بدم بهت

یکشنبه دوشنبه ۱۱چهارشنبه۳،ویزیتش دی ماه۴۸۵۰۰بود،الان احتمالا۵۰شده باشه،اماارزش داره،وایسا شماره مطبش ...

مرسی عزیزم❤

2706