2737
2739

ما بچه دار نشدیم شش ساله مشکل از شوهرمه بعدجاریام مرتب عکس بچه هاشونو میزارن شوهرمم نشونم میده با ذوق و شوق خیلی بهم میریزم چکار کنم دکترم رفتیم فعلا جواب نگرفتیم

خدا یه نی نی خوشگل می‌زاره شکمت

خوب خوب باید به اطلاع همگی برسونم این کاربری دست دو نفره یکی ک من باشم عزیزدلتون😎 یکی ام خواهرم ک به علت تعلیق شدن های فراوان و نداشتن شماره کاربری با من شریک شده 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

فعلا جواب نگرفتی عزیز. انشاالله بعدا جواب میگیری!!!

خوبه حالا شما 6 ساله

من کسی رو میشناسم ک بعد از 12 ساال بچه دار شدن!

طبق قوانین خدا عمل کنید⬅️طبق قوانین خدا عمل کنید⬅️طبق قوانین خدا عمل کنید⬅️طبق قوانین خدا عمل کنید⬅️طبق قوانین خدا عمل کنید
2738

باور کن اونا از قصد اینکارو نمیکنن .شما اینجور فکر میکنی ..خودمم‌قبلا مث شما بودم ..بعد از بچه دار شدن دیدم ادم انقد بچش براش عزیزه اصلا حاضر نیس با بچش دل کسیو بسوزونه 

.باید یکی او را دوست می داشت! باید لااقل یکی او را دوست می داشت، یکی که مهربان و دلسوز بود، یکی که از او می پرسید: «دلش می خواهد به گردش برود، یا غذا بخورد؟» یا کسی که به او می گفت: «بدون پالتو بیرون نرو، سرما می خوری!»، «وقتی کسی آدم را دوست نداشته باشد، زندگی چقدر سخت است! »

ببین ابجی طبیعیه رفتارش اصلا دلخور نشو... وقتی نشونت دا. بهش بگو من خودم نی نی ات میشم نی نی قشنگ تر من که نمیتونی داشته باشی😍  ان شالله خدا یک بچه ی ناز بهت بده ابجی تا چشم حسود بخیل این ادمهای نفهم دربیاد داغ رو دل شوهرت میزارن نفهم ها

خدایا متاسفم برای تمام لحظاتی که ناامید شدم و تو حاجتم را  دیرتر براورده کردی تا کمی بیشتر در کنارت باشم و اکنون که بی قرار تر از هر لحظه صدایت میکنم تو زودتر اجابت دعایم را نزدیک کن تا از شادی غرق در شکر گزاری تو شوم...واسه حاجت رواییم 💖سه تا توحید 💖بخون لطفا...
امیدوارم چوب این رفتارشونو نخورن

وا شاید بدون منظور میذارن بچشونه دیگه دوسش دارن منم الان هرچی عکس و کلیپه از بچم نگه داشتم گاهی وقتا هم میذارم وضعیت 

دختر فروردین عاشق پاییز...جنوبی وخونگرم❤الان دقیقا اونجاییم که فریدون مشیری میگه: رک بگویم از همه رنجیده ام😔 ازغریب و آشنا ترسیده ام ❌بی خیال سردی آغوشها🫂 من به آغوش خودم چسبیده ام🤰
2706