2733
2739
عنوان

سوال درباره لباس نوزادی دارم لطفا بیاین

| مشاهده متن کامل بحث + 814 بازدید | 32 پست
تو بیمارستان تمیز میشورنش بچه رو؟ 

فردای زایمان تمیز شستن و لباس و پتویی که گفته بودن ببریم رو استفاده کردن.من صارم زایمان کردم راضی بودم.

برای سلامت کامل و شادمانی درخشان و جاودان خودم و عزیزانم سپاسگزارم  

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

فردای زایمان تمیز شستن و لباس و پتویی که گفته بودن ببریم رو استفاده کردن.من صارم زایمان کردم راضی بو ...

منو بردید به اون روزا...تولد پسرمم نزدیکه...من عاشقه تیر ماه شدم با اومدن پسرم...

2728
نه جدیدا که اصلا بچه رو نمیشورن و میگن این چربیها باید جذب پوستش بشه 

سرهمی گرفتم براش موقع ترخیص اونو تنش کنم ولی میگم نمیشورن دلم نمیگیره. میاریم خونه می‌بریم حموم بعد لباس  خوشگل تنش میکنیم زشت نیس اینجوری؟ 

سرهمی گرفتم براش موقع ترخیص اونو تنش کنم ولی میگم نمیشورن دلم نمیگیره. میاریم خونه می‌بریم حموم بعد ...

من سال ۹۴زایمان کردم شستنش فردای تولدش...

اصلا از خرید های زمان پسرم یادم رفته کل لباس هاش هم رد کردم الان موندم چی بگیرم؟

منم همین طور البته بچه من 1ماه بعد تولدش فوت شد همه چیشو دادم رفت تازگیا،لباسای این پرنسسو خالش خریده همه چیشو اما اصلا نمیدونم چی خریده براش،اصلا بچه داری بلدنیستم 

همسر💍خوب خوشتیپ خوش اخلاق دارم😍بادنیا 🌎عوضش نمیکنم❤خودم یک همسر و مادرهخوبیم😊یک شاهزاده👑(امیرسام)دارم و ی فرشته👼 تو راهی پرنسس👸(نهال) دخترم یقین دارم شما معجزه خداوندبزرگ برای منو پدرت برادرت هستی 😍 پدرت برادرت تو پوست خودشون نمیگنجند از وقتی فهمیدند یک پرنسس خوشگل تو راه دارند😍منتظرتیم  زندگیم ❤ عشق زندگیم همسرم💑  (امیرعلی👬امیرسامغزال👭نهال)                          یک خانواده و زندگیی 4نفره 💏 👫 💑  شاد و عاشقانهداریم       در آخر                              My Religion I'S Humanity 
اینم قند من😍😍😍 خدایا شکرت که رادین همیشه سلامت و شاد هستش. خدایا شکرت همه ی بچه ها سلامت و شادن ...

واااای ای جانم. خدا حفظش کنه. منم این لحظه رو ببینم راحت میشم بخدا الان از ترس زایمان شبا خواب ندارم

2740
عزیزم مبارک باشه.تاوقتی بندناف هست نپوشی بهش بهتره.شماخودت تواستی دختربشه؟

نه عزیزم این بارداریم کاملا اتفاقی شد  دکتر بهم داروی یائسگی داده بود واسه پیشگیری از پوکی استخوان!

اگه ناراحت نمیشین میشه دلیل فوتشو بگین؟

تشخیص اشتباه پزشک نماها،من بیماری صرع دارم بدون اینک اسکن مغز نوارمغز ازمایش بگیرن ب احتمال اینک بچمم صرع داشته باشه دارو دادن شب دادم صبح بلندشدم دیدم جیگرگوشم انگار1عمره خوابه،پزشک قانونی علام کرد بچه سالم بوده و دارو باعث سنگ کوبش شده😔

همسر💍خوب خوشتیپ خوش اخلاق دارم😍بادنیا 🌎عوضش نمیکنم❤خودم یک همسر و مادرهخوبیم😊یک شاهزاده👑(امیرسام)دارم و ی فرشته👼 تو راهی پرنسس👸(نهال) دخترم یقین دارم شما معجزه خداوندبزرگ برای منو پدرت برادرت هستی 😍 پدرت برادرت تو پوست خودشون نمیگنجند از وقتی فهمیدند یک پرنسس خوشگل تو راه دارند😍منتظرتیم  زندگیم ❤ عشق زندگیم همسرم💑  (امیرعلی👬امیرسامغزال👭نهال)                          یک خانواده و زندگیی 4نفره 💏 👫 💑  شاد و عاشقانهداریم       در آخر                              My Religion I'S Humanity 
تشخیص اشتباه پزشک نماها،من بیماری صرع دارم بدون اینک اسکن مغز نوارمغز ازمایش بگیرن ب احتمال اینک بچم ...

الهی...وای...غم آخرتون باشه...پیگیری نکردید شکایت و....

تشخیص اشتباه پزشک نماها،من بیماری صرع دارم بدون اینک اسکن مغز نوارمغز ازمایش بگیرن ب احتمال اینک بچم ...

فرشته ی معصوم...😢

2706