2410
2553

خانما زیردکمه ای واسه لباس بیمارستان خوبه؟
زیردکمه ای گرفتم ولی میگم واسه بیمارستان بند ناف اذیتش نکنه برم زیرپوش معمولی بزارم؟

خیر سرم بچه دومم هست و به کل فراموش کردم موندم چه لباس هایی تا لااقل 4 ماهگی بگیرم نیمه مهر به دنیامیاد دختر هم هست.

بچه اولم پسر بود. میشه دختردارها کمکم کنید چی بخرم واسه بیرون بردنش لباسی که قشنگ باشه

من بارداری سومم اما باور میکنی اصلا هیچی نمیدونم بلدنیستم.

همسر💍خوب خوشتیپ خوش اخلاق دارم😍بادنیا 🌎عوضش نمیکنم❤خودم یک همسر و مادرهخوبیم😊یک شاهزاده👑(امیرسام)دارم و ی فرشته👼 تو راهی پرنسس👸(نهال) دخترم یقین دارم شما معجزه خداوندبزرگ برای منو پدرت برادرت هستی 😍 پدرت برادرت تو پوست خودشون نمیگنجند از وقتی فهمیدند یک پرنسس خوشگل تو راه دارند😍منتظرتیم  زندگیم ❤ عشق زندگیم همسرم💑  (امیرعلی👬امیرسامغزال👭نهال)                          یک خانواده و زندگیی 4نفره 💏 👫 💑  شاد و عاشقانهداریم       در آخر                              My Religion I'S Humanity 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

بادی یا زیر دکمه که همیشه لازمه من تا همین پاییز زمستون گذشته تن پسر ۳سالو نیمه ام کردم.چون هیچی مثل اون پهلوهارو ساپورت نمیکنه.

برای سلامت کامل و شادمانی درخشان و جاودان خودم و عزیزانم سپاسگزارم  
2456
2714

این لباسو من بردم برای ترخیص تنش کردیم.خکد بیمارستان بلوز شلوار تن بچه کرده بودن.

این اولین لباسیه که بعد آزمایشم خودم خریدم عاشقشم😍

برای سلامت کامل و شادمانی درخشان و جاودان خودم و عزیزانم سپاسگزارم  
اصلا از خرید های زمان پسرم یادم رفته کل لباس هاش هم رد کردم الان موندم چی بگیرم؟

الان ک تابستونه

برا نوزادیش آستین بلند بخر

برا بعد یک ماهگیش استین کوتاه بگیر

شهید تهرانی مقدم : “فقط انسان های ضعیف به اندازه ی امکاناتشان کار میکنند”
2706