2733
2734
عنوان

حجاب

482 بازدید | 8 پست

رسول خدا (ص) فرمودند: خداوند شما را از عریان شدن بازداشته است؛ لذا از عریان شدن بپرهیزید؛ هلاکت زنان امت من در دو چیز است طلا و لباس نازک؛ خدا مردانی را که شبیه زن می‌شوند و زنانی را که خود را شبیه مرد قرارمی دهند، نفرین کرده است؛ خداوند عزوجل از زنی که چشم خود را از غیر شوهر یا غیر محرم خود پر کند، خیلی خشمگین می‌شود، و بدون تردید اگر چنین کند، خداوند تمام کار‌های نیک او را از بین می‌برد و اگر در بستر غیر شوهرش بخوابد (زنا کند) به عهده خدای متعال است که پس از عذاب نمودن او در قبرش، با آتش او را بسوزاند. (در صورتیکه که توبه نکرده باشد.

برگرفته ازباشگاه خبرنگاران

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

حالا قفل کن

برای سلامتی و تعجیل ظهور آقامون...حضرت عشق.... مهدی فاطمه صلوات.....شمایی که میخونی..🤨 تویی که دعات میگیره و ما خونه خریدیم از دعای خیرت،واسه سلامتی پسرم هم دعا کن😔
2728

درود برپیامبر. 

حجاب واجب برای مسلمان .

وقتی نظراتمون باهم فرق داره  احتیاجی هست به اینکه ریپلای کنیم و مخالفت کنیم(ادم عاقل اینکارو نمیکنه)  ؟؟؟؟ وزن حاضر 61  وزن هدف  54.تیکر وزنمه 
2738