2737
2734
عنوان

هر ۵ روز ۹۰ تومن میوه و سبزی خیلی زیاد نیست برای دو نفر؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 838 بازدید | 60 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

یکم زیاده انگار 😐

بعضیا مثل سگ هار پاچه میگیرن                          منت بر سر بنده حقیر گذاشته و لایک نفرمایید.                                                                     با تشکر

خوب میتونی از تره بار خرید کنی که قیمتش نسبت به مغازه مناسب تره

تیکر تولد پسرمه.. واسه سلامتی خونوادم یه صلوات می‌فرستی ....خدایا هیچکس رو در حسرت مادرشدن نزار امین   من دوتا پسرام هدیه امام رضا هستن .عاشقتم امام رضا
2728
دلم میخواد پس انداز کنم هر چی همسرم میده خرج میشه  خدا رو شکر مشکل برای نیازهای اولیه نداریم و ...

اره دختر زندگی بدون پس اتداز نمیشه فردا میخای بچه دار بشی ولی خرج داره خب روزی چقد مگه میوه میخوری

چی‌بگم والا😑
2740

داشته باشی بخوری مگه بده?چی بهتر از میوه

❤❤اگر به دنبال موفقیت نروید خودش به دنبال شما نخواهد آمد❤❤تاریخ شروع:98/4/1......قد:176.....وزن اول:75.600..........وزن فعلی:70/850                 هدف اول:70🔒تاپیک لاغری خانومای 85کیلویی

گیلاس 

هلو انجیری

انگور نوبرانه

گوجه سبز

طالبی

شلیل

......

کلی میوه داره تابستون خوب معلومه پولش انقدر میشه

حالا مثلا چکار کنی ؟ نخوری؟ 

از خوردن نزن هیچوقت برای صرفه جویی

ایران به خاک خسته تو سوگند،به بغض خفته دماوند😞که شوق زنده ماندن من به شادی تو خورده پیوند😞ایران اگر دل ترا شکستند،تو را به بند کینه بستند😞چه عاشقان بی نشانی که پای درد تو نشستند😞 😞😞😞😞😞😞ایران به شوق زندگی، در مرگ روئین تن شده😞مرد و زنش تلفیقی از ابریشم و آهن شده😞ایران پر است از عاشقان، این گنج های بیشمار😞مرزیست پر گوهر ولی، با رنج های بیشمار😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢حس ششم!!!!😷😷😷😷😷😷😷😷غیرت!!!!😷😷😷😷😷😷😷😷جن!!!!😷😷😷😷😷😷😷مرد خاله زنک!!!!😷😷😷😷😷😷😷😷😷😷دختر بچه شوهر کرده!!!!!😷😷😷😷😷😷😷مرد بچه باز!!!!😷😷😷😷😷😷😷😷رل 😷😷😷😷😷😷😷😷کراش😷😷😷😷😷😷😷کرونا!!!!!😷😷😷😷😷
اره دختر زندگی بدون پس اتداز نمیشه فردا میخای بچه دار بشی ولی خرج داره خب روزی چقد مگه میوه میخوری

خیلی نمیخورم ولی هر روز میوه میخوریم مثلا ۲ تا زردالو یه مشت گیلاس و یه هلو

کلا میوه فروشی میرم ۶ مدل مثلا میوه میخرم هر کدوم‌ نهایت یه کیلو بشن بیشتر نمیشه 

2706