2737
2734
عنوان

سلام...رنگ وسایلای جهیزیه م

| مشاهده متن کامل بحث + 1269 بازدید | 170 پست
طوسی آبی خوب میشه؟ رنگشو خودمم دوط دارم..یا طوسی بنفش چطوره؟؟؟

ببین آبی تیره نیست روشن و کمی به فیروزه ای میخوره مبلام و فرش هام و پرده اینجور البته من مبلام خودم پارچه و رنگ و چوب سفارش دادم  آماده نخریدم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2738
سفید و زرشکی چطوره بچه ها؟

زود از مد میفته 

علی؟!!!!!                                                                           همسر عزیزتر از جانم💖 خداروشکر میکنم که تورو با من آشنا کرد.. خداروشکر میکنم که همسرم شدی و دنیامو زیباتر کردی.. خداروشکر میکنم که بابای پسرم تو هستی👶💗یادمه اولین‌بار که منو دیدی گفتی میخوام خانوم خونم باشی و من باورت نکردم..تورو از خودم روندم💔 ولی الان پنج ساله که خانوم خونتم و بابتش هزاران بار خداوند رو شکر میکنم💋بمونی برام مرد بی نظیر من🤴👸💞💞💞
مثلا چیارو طلایی بگیرم ینی؟؟؟

سرویس خابت چوبش سفید و طلایی میشه دگ  یا چراغ خابت لوسترت 

روتختیو میشه طلایی گرفت 

پرده 

اره عزیزم دقت کن ی چیز شیک عروسانه دربیاری😘

دوستان شما مطابق با خونه که دیدید جهیزیه خریدید یا نه بدون تصور ذهنی ازخونه؟

من مطابق خونه..البته وسایل برقیمو قبل خرید خونه خریده بودم همه مشکی نقره ای...رنگشو دوست داشتم

علی؟!!!!!                                                                           همسر عزیزتر از جانم💖 خداروشکر میکنم که تورو با من آشنا کرد.. خداروشکر میکنم که همسرم شدی و دنیامو زیباتر کردی.. خداروشکر میکنم که بابای پسرم تو هستی👶💗یادمه اولین‌بار که منو دیدی گفتی میخوام خانوم خونم باشی و من باورت نکردم..تورو از خودم روندم💔 ولی الان پنج ساله که خانوم خونتم و بابتش هزاران بار خداوند رو شکر میکنم💋بمونی برام مرد بی نظیر من🤴👸💞💞💞
سلام     بلد نیستم نمیشه همین جا بگی ؟

خیلی خصوصی هس آخه مطمئن باش خودم لغو دوستی بعدش میزنم

درخواست میدم با صورتی پذیرش میاد قبول کن چند دقیقه بعد لغو بزن خودت که خیالت راحت بشه

2706