2737
2734
عنوان

تجربه خوب من درباره رژیم

507 بازدید | 5 پست

سلام به همگی، بچه ها من مدت زیادی دنبال رژیم بودم، کلی تحقیق کردم و از جاهای مختلف و افراد زیادی پرسیدم، درباره رژیم های مختلف، کالری شماری و... من نمی دونم چرا اینجا اکثر بچه ها انتظار معجزه توی چند روز برای چاق شدن یا لاغر شدن دارن، و همه اش دنبال اینن که با یه قرص یا دم نوش سریع لاغر یا چاق بشن، بچه ها واقعا منطقی  و درست نیست که همون وزنی که توی ماه ها یا سال ها اضافه یا کم شده رو شما انتظار داشته باشید که توی چند روز یا چند هفته ی کوتاه برگردونید به حالت طبیعی، اگه هم بشه عوارض داره، پس بهتره از اول فکرای عجیب نکنیم، من خودم خیلی دنبال رژیم و این مسائل بودم

توی حین پرس و جوهام یه کلینیک تغذیه و رژیم درمانی بهم معرفی شد که خدا رو شکر رژیم خوب و اصولی بهم داد که نه عجیب و غریب بود نه الکی و آبکی، خیلی خوب بود، واقعا الان راضی ام، دیدم اینجا بچه ها زیاد تاپیک  رژیم و چاقی و لاغری و  تناسب اندام می زنن، گفتم بیام تجربه مو بگم، بچه ها کالری شماری کار اصولی و علمی ای نیست، برا هر کاری باید به اهلش مراجعه کنیم، افرادی که درس شو خوندن و علمی این کار رو انجام میدن،. مخصوصا چیزایی که مربوط به سلامتی و بدن مون میشه، امیدوارم که به دردتون بخوره

لینک کانال کلینیک دکتر تغذیه مو براتون می فرستم، ان شاا... می تونید پیام بدید و مشاوره و رژیم بگیرید 

اینم لینک کانالش👇

Drzahrab@

آدرس کانال :

http://t.me/dietclinicz

کی گفته کالری شماری اصولی نیس؟ من 20 کیلو کم کردم نه ریزش مو نه پوستم بد شد..عالی...با برنامه مانکن

ایشون هر چند وقت یه بار میان به صورت زیرپوستی و نامحسوس تاپیک تبلیغی میزنن 😜

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728