2737
2739
عنوان

مگس پران چشم

1633 بازدید | 12 پست

سلام دوستان من سی و چهار سالمه و از هجده سال قبل مگس پران دارم...طی این مدت سه بار شبکیه چشممو معاینه کردن که اخرین بار سه سال قبل بود گفتن سالمه..ایا ما باید همیشه شبکیه چشممون رو تحت معاینه داشته باشیم؟ یا همون که گفتن سالمه کافیه؟ لطفا راهنماییم کنید اگر اطلاعات دارید..کلینیک ده روزه جواب نمیده 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
ای وای چه بد😐 من یه چشمم مگس پرانه ولی هیچوقت دکتر نرفتم مگه مراقبت خاصی میخواد مگه پیشرفت میکنه ...

باید شبکیه ات معاینه بشه اگه سالم باشه دکتر بهت میگه ..اره در بعضی افراد دور از جونمون شبکیه پاره میشه اگه زود تشخیص و درمان نشه نابینایی میاره 😔

شبکیه چشمم چی باید همیشه معاینه بشه؟ یا گفتن سالمه کافیه؟؟

شبکیه چشم سالمه ولی مگس پران میتونه نشانه آب مروارید در آینده باشه باید از حالا پیشگیری کنید مثلا  از نور آفتاب یا نور موبایل و ...باید تا میتونید دوری کنید 

2738
باید شبکیه ات معاینه بشه اگه سالم باشه دکتر بهت میگه ..اره در بعضی افراد دور از جونمون شبکیه پاره می ...

ای واییی😣😣😣

ممنون از توضیحاتت دوستم

پس واجب شد یه چشم پزشک برم

من زیر افتاب روزایی که نور زیاده شدتش خیلیی بیشتر میشه شمام اینجوریین

بعد پاره شدن شبکیه چه علائمی داره

ببخشید سوالام زیاد شد اخه خیلی نگران شدم

شد شد؛ نشد نشد😄😄
ای واییی😣😣😣 ممنون از توضیحاتت دوستم پس واجب شد یه چشم پزشک برم من زیر افتاب روزایی که نور زیاد ...

نباید توو افتاب بدون عینک افتابی برید..دیدن لکه هتی سیاه و جرقه و حالت فلاش زدن از علایم پارگیشه ..