2737
2739
عنوان

کی مبل میخواد

| مشاهده متن کامل بحث + 923 بازدید | 59 پست
نه نفرت ۱۰ میز ناهاری خوری هم ۴۵۰۰ تمام شده با پارچه 

ادرس کجاست 

الهی راه هیچ کس به بیمارستان و مطب و درمانگاه و دکتر نیفته فقط اونایی که می خوان زایمان کنن برن به دل خوش برگردن لطفا برای سلامتی پدر و مادر منم دعاکنید الهی هیچ وقت استرس سلامتی پدر و مادرتون و نداشته باشید 

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

ارسال برای شهرستان هم دارن؟ ضمن اینکه کانالی، سایتی، اینستاگرامی چیزی ندارن که بریم نمونه ها رو ببین ...

اره عزیزم شهرستان هم ارسال دارن با هزینه خودتون  کانال نداریم اگه بخواهید شماره تلفن میدم بهتون ک پ ام بدید نمونه کارها رو براتون بفرستم 

2731
اره عزیزم شهرستان هم ارسال دارن با هزینه خودتون  کانال نداریم اگه بخواهید شماره تلفن میدم بهتون ...

ادرسو نمیگی

الهی راه هیچ کس به بیمارستان و مطب و درمانگاه و دکتر نیفته فقط اونایی که می خوان زایمان کنن برن به دل خوش برگردن لطفا برای سلامتی پدر و مادر منم دعاکنید الهی هیچ وقت استرس سلامتی پدر و مادرتون و نداشته باشید 

همین دوتا مدله 

اخر منو به باد داد رویای باز اومدنت  ۸ سال گزشت اینقدر واسه نبودنت  نوشتم ۳ تا دفتر  شد باز نیومدی  عزیز دلم، دیگه ناییم  ندارم  غصه نداشتنتو بخورم   میخام بیخیال باشم  دیگه میخام زندگی کنم  خدایا  سپردم به خودت  همه چیو 😔
2738
نه عزیزم دارن مدلهای بیشتر گفتم خواستید شماره بدم ‌پیام بدید نمونه کار بفرستم 

تلگرام ندارم 

اخر منو به باد داد رویای باز اومدنت  ۸ سال گزشت اینقدر واسه نبودنت  نوشتم ۳ تا دفتر  شد باز نیومدی  عزیز دلم، دیگه ناییم  ندارم  غصه نداشتنتو بخورم   میخام بیخیال باشم  دیگه میخام زندگی کنم  خدایا  سپردم به خودت  همه چیو 😔
2706