2733
2739
عنوان

پسر دار شدن

456 بازدید | 39 پست

من میخوام فرزند اولم پسر باشه با توجه به چیزی تو نت خودنم بیشتر باید برای پسر دار شدن در  تخمک گذاری اقدام کنم اگه در تخمک گذار اقدام کردم باردار نشدم باید صبر کنم تا تخمک گذاری ماه بعد یا کلا جلوگیری نکنم همون ی بار کافیه؟؟ خیلی با این مسئله درگیرم لطفا کسی چیزی میدونه راهنمایی کنه... 

~دنیــا اینقـدر سخت نگیر توهم یه روز تموم میشی~

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

میگن اگر قبل رابطه مرد کاسنی بخوره بچه پسر میشه اگر دم کردش باشه خیلی بهتره

اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم  ان شالله ظهور آقامون صاحب الزمان(عج)💟اللهم عجل لولیک الفرج💟نگران فردایت نباش _خدای دیروز و امروز ، خدای فردا هم هست._ما اولین بار است بندگی میکنیم ولی او بی زمانی است که خدایی میکند ! _ اعتماد کن به خدایی اش …
2728
من با تقویم چینی برای دختر دار شدم اقدام کردم نی نیم دخمل شد

ولی تقویم چینی به من میگفت بچم دختره پسر شد.البته بیشتر خودم پسر میخواستم.

عزیزان برای خونه دار شدنم دعا کنین که شدیدا محتاجم.😌😌😌😌.خونه دار شدیم🥹🥹🥹🥹

غیر از روز تخمک گذاری باید رژیم غذایی هم رعایت کنی

یادبگیر بیشتر کارهایی که انجام میدی دلیل و منطق نمیخواد، انجام بده چون دوست داری،چون باحاله.چون دلت خوش میشه...
2740
غیر از روز تخمک گذاری باید رژیم غذایی هم رعایت کنی

اره من شنیدم با آب جوش شیرین هم خودتو بشوری تاثیر داره

من برا عفونت استفاده میکردم اقدام کردم بچم پسره شایدم بی تاثیر بوده نمیدونم

گل پسرم👶تو اومدی تا خوشبختیم پررنگ تر شه😍
اره من شنیدم با آب جوش شیرین هم خودتو بشوری تاثیر داره من برا عفونت استفاده میکردم اقدام کردم بچم پ ...

نه بی تاثیر نیست.جوش شیرین درسته

یادبگیر بیشتر کارهایی که انجام میدی دلیل و منطق نمیخواد، انجام بده چون دوست داری،چون باحاله.چون دلت خوش میشه...
اره من شنیدم با آب جوش شیرین هم خودتو بشوری تاثیر داره من برا عفونت استفاده میکردم اقدام کردم بچم پ ...

قبلش چی دوس داشتی؟ 

~دنیــا اینقـدر سخت نگیر توهم یه روز تموم میشی~