2733
2734
عنوان

دلنوشته های من برای بابام😭

732 بازدید | 30 پست

که بابام اومده اومده و نشسته پیشم باهام حرف میزنه دلم براش خیلی تنگ شده حتی واسه بهونه گرفتنش دلم تنگ شده برای دسگتاش وقتی میکشید لای موهام خستم خسته من بابامو میخوام چقدر گریه کنم چقدر زجه بزنم و از خدا التماس کنم خوبش کنه ۳ هفتس بابایی خونه نیستی خونه صوت و کوره بابا 😔بابا تو خوب شو توفقط خوب شو قول میدم بم همون دختری که میخواستی بابا خیلی دوست دارم خیلی 😭😭😭دیگه دارم دیوونه میشم دارم خفه میشگم تو بغضام وقتی لباساتو میبینم و میدونم اگه برگردیم خونه چقدر برات گشاد شده ولی بازم دلم میخواد برگردی و تو تنت ببینمشون دیگه نمیتوووونم چقدر نبودنت سخته خدایاااااا قسمت میدم بابامو خوب کن حتی تصور نبودنشم منو داغون میکنه

دوستان ببخشید طولانی شد باور کنید من ادمی نیستم تو جمع گریه کنم برای همین با شما دردو دل کردم

به اینا نگاه کنید😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐اینام به شما نگاه میکنن جالبه نه منم خودم اول باورم نمیشد               یکی و دارم شب و روز به فکرمه😍😍.     طلبکاره پولشو میخواد😐

من شیش ماهه بابام اسمونی شده دلم براش شده یه ذره به خدا

یه روزی رفتیم تو کوچه با دوستامون بازی کردیم بدون اینکه بدونیم اخرین بار بوده😥😣کی فکرشو میکرد یه روز با ادمایی حرف بزنیم که تا اخر عمرمون شاید هیچ وقت نبینیمشون🤩😍

فقط دلتو قرص کن به خدا. با تموم وجود ازش بخواه شفاشو.به معجزه هم اعتقاد داشته باش. انشاالله خیلی زود حالشون کاملا خوب بشه❤️

اگه از خدا نی نی میخواین بخونین🌷🤲🌷 مادر یا پدر شدن سخت ترین مسئولیتیه که یه آدم میتونه قبول کنه. شما باید اونقدر رفتار و افکارتون بالغ باشه که بتونید یه"انسان" رو پرورش بدید. به خودتون یادآوری کنید همه ی آدم ها لازم نیست بچه داشته باشن. خواهش میکنم تا وقتی از آرامش و سلامت خودتون و  زندگی دو نفره تون مطمئن نشدین یه طفل معصوم به دنیا اضافه نکنید. من زوجی رو میشناسم که ده سال درمان و نذر و نیاز کردن تا خدا بهشون یه پسر داد و الان پسرشون افسرده ست... انشاالله اگه قراره فرزند سالم و شادی داشته باشین خیلی زود آرزوتون برآورده شه✨✨✨

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

😭😭😭😭خدا رحمتش کنه دعا کن بابام برگرده من تحملشو ندارم

به اینا نگاه کنید😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐اینام به شما نگاه میکنن جالبه نه منم خودم اول باورم نمیشد               یکی و دارم شب و روز به فکرمه😍😍.     طلبکاره پولشو میخواد😐

استارتر ان شاءالله  با عافیت کامل برمیگردن خونه. 

براشون دعا کن. 

من هم دعا میکنم 

يَا عِبَادِىَ الَّذِينَ أَسْرَفُوا عَلَى أَنفُسِهِمْ لاَ تَقْنَطُوا مِن رَّحْمَهِ اللَّهِ
2738
ایشالله خوب میشه برمیگرده پیشتون

ایشالله😔😔😭😭😭

استارتر ان شاءالله  با عافیت کامل برمیگردن خونه.  براشون دعا کن.  من هم دعا میکنم&n ...

مرسی😭

همنشین امیرالمومنین باشن الهی.  غصه نخور عزیزم

يَا عِبَادِىَ الَّذِينَ أَسْرَفُوا عَلَى أَنفُسِهِمْ لاَ تَقْنَطُوا مِن رَّحْمَهِ اللَّهِ
فقط دلتو قرص کن به خدا. با تموم وجود ازش بخواه شفاشو.به معجزه هم اعتقاد داشته باش. انشاالله خیلی زود ...

فقط معجزه میخواااام یه معجزه 

ببخشید من میخواستم عنوان و بزنم دوست دارم صبح بیدار شم ببینم که پشیمون شدم برای همین اولش اینجوی نشستم

دیروز یه اتفاقی افتاد وایسادم گریه و سر صدا کردن بابام بغض کرد اومد بغلم کرد نمیذاشت بیام بیرون تا چن دقه😑😔باورت میشه بعد 5_6 سال شاید بغلم کرد؟؟ از دیروز تو فکرشم چه حس خوبی بود زیاد اهل محبت نیس بابام 

❤️خدایا من ایمان دارم به اینکه هرکه دلش هوایی تو شود تو هوایش را داری❤️
2706