2733
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من مطمعن باش میشی

خداکنه توروخدا برام دعا کن خیلی وقته دارم درمان میکنم ومنتظرم

یادتون نمیاد چند ساعت بعد از زدن اچ سی جی باردار شدین وفولی چند بود؟

خدایا هزاران مرتبه شکرت ...امام رضا (ع)حاجتم را داد ومن هم باردار شدم
2728
خداکنه توروخدا برام دعا کن خیلی وقته دارم درمان میکنم ومنتظرم یادتون نمیاد چند ساعت بعد از زدن اچ س ...

سلام اجی..ان شاالله دامنت سبز...چند وقته اقدامی

💖صلوات میفرستی برام
خداکنه توروخدا برام دعا کن خیلی وقته دارم درمان میکنم ومنتظرم یادتون نمیاد چند ساعت بعد از زدن اچ س ...

من سونو فولی ندادم یعنی دکترم نداد گفت بزن حامله میشی بیا ..من یکسال قرص میخوردم ک نشد ولی یه بار با لتروزول و امپول شد ....چند ساعت یعنی چی ؟ 

سلام اجی..ان شاالله دامنت سبز...چند وقته اقدامی

سلام عزیزم ممنونم خیلی به دعای شما احتیاج دارم 

راستش درمانم الان دیگه حدود سه ساله همه اش دارو وامپول و...خلاصه که این ماه دکترم گفت بیا ای یو ای شرایطت خیلی خوبه ومن گفتم نه همینطوری طبیعی

البته من اقدام برای دومیه

من سونو فولی ندادم یعنی دکترم نداد گفت بزن حامله میشی بیا ..من یکسال قرص میخوردم ک نشد ولی یه بار با ...

منظورم اینه چند ساعت بعد از زدن امپول اچ سی جی رابطه داشتی وباردار شدی عزیزم؟

2738
منظورم اینه چند ساعت بعد از زدن امپول اچ سی جی رابطه داشتی وباردار شدی عزیزم؟

من شب قبلو  و همون روز و دو سه روز پشت سرهم بعدش و بقیه یه درمیون خیلی عذاب اور بود ولی چاره ای نداشتم ...درضمن من اون ماه میخواستم دکترمو عوض کنم واسه همین بیخیالش شدم که گرفت

من شب قبلو  و همون روز و دو سه روز پشت سرهم بعدش و بقیه یه درمیون خیلی عذاب اور بود ولی چاره ای ...

خداروشکر که شد

برای منم دعا کن بشه

خداروشکر که شد برای منم دعا کن بشه

ان شالله میشی مطمعن باش فقط تا میتونی گرمی بخور ...نمیدونم تو شهر شما اینجور چیزا هست یا ن ولی ما مثلا یه خانوم زایمان میکنه واس قرص کمر و تخم مرغ و ......عطاریا دارن ...از اونا میبندیم ک به اصطلاح کمرش سفت شه شما هم اینا رو امتحان کن خیلی خوبه

ان شالله میشی مطمعن باش فقط تا میتونی گرمی بخور ...نمیدونم تو شهر شما اینجور چیزا هست یا ن ولی ما مث ...

امید به خدا باشه حتما

وای منم این ماه زدم خدا کنه مامان بشیم

انشالله عزیزم خداکنه دعا میکنم برات

کی زدی چند ساعت بعد از امپول رابطه داشتی؟

2706