2737
2739
عنوان

لنز طبی؟ لنز رنگی؟

449 بازدید | 18 پست

دوستان من شماره عینکم یکه. تو عروسی و مهمونیا عینک نمیزنم واضح نمیبینم میخوام برم لنز طبی بخرم؟ کسی لنز طبی که رنگی هم باشه استفاده کرده؟ رنگی بگیرم؟ یا ساده بنظرتون؟ استفاده از لنز سخته؟

دائما" یکسان نماند حال دوران غم مخور  

من چشمام سبزه یه بار مشکی گذاشت😐برامن افتضاح بود ولی خب طبی رو که میگی دختر خالمم مثل تو چشماش ضعیفه ولی خب با لنز طبی تو عروسی من بود خیلی هم راضی بود ولی لنزاشوگم کرد😑

#سکوت من#خودش‌یه‌دنیا‌حرفه...خدایا اول سلامتی پسرمو بهش ببخش☝بعد اون چیزی که بهت قول دادمو ازم بگیر😔
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

من چشمام سبزه یه بار مشکی گذاشت😐برامن افتضاح بود ولی خب طبی رو که میگی دختر خالمم مثل تو چشماش ضعیف ...

مگه اینقدر راحت میاد بیرون؟ من تازه فکر میکنم بیرون اوردنش سخته  

2742
نه سخت نیس اصن فقط باید متیع انزتو بعد هر بار مصرف عوض کنی ..دستات تمیز باشه و..کلا بهداشت و رعایت ک ...

لنزها تستر دارن؟ من دلم میخواد طوسی خاکستری بخرم از کجا بدونم بهم میاد؟

مگه اینقدر راحت میاد بیرون؟ من تازه فکر میکنم بیرون اوردنش سخته    

از چشمش که نیفتاده عزیزدلم در اورد گذاشت تو جاش گمشون کرد😂

#سکوت من#خودش‌یه‌دنیا‌حرفه...خدایا اول سلامتی پسرمو بهش ببخش☝بعد اون چیزی که بهت قول دادمو ازم بگیر😔

اونجا خودش بهش میگه میاد یانه

من کلا قبل عمل عینک نمیزدم،یا خیلی کم عینک استفاده میکردم.مدام لنز داشتم. ولی خب بهداشت رو رعایت کن و لنزت رو از جای مطمئن بخر. حتما شرایطشو رعایت کن که دچار مشکل نشی.

این که رنگی یا ساده به سلیقه خودت بستگی داره، من رنگی دوست ندارم،کلا طبیعی میپسندم،چون من دایم تو دانشگاه و مهمونی و بیرون و... استفاده میکردم

2740
من کلا قبل عمل عینک نمیزدم،یا خیلی کم عینک استفاده میکردم.مدام لنز داشتم. ولی خب بهداشت رو رعایت کن ...

به اینم فکر میکنم که اگه باهاش راحت باشم کلا به جای عینک استفتده کنم من الانم عینک رو دائم نمیزنم فقط برای کامپیوتر و مطالعه .. عمل کردی الان خوبی؟ آستیگمات بود؟

من prkکردم و راضیم.

چشم چپ و راستم ۱/۵بود.ولی استیگمات نه.

منم لنز رو کلا استفاده میکردم فقط حدود یه ماه قبل عمل عینکمو استفاده کردم،چون دکتر گفت نباید یه مدت لنز بذاری.

نه عریزم تستر نداره..چون بلافاصله ک میزاری تو چشت قالب چشت میشه و کسی دگ نمیتونه امتحانش کنه و بهداشتی هم نیس چون باکتری های چشم ممکنه توش بمونه..خب با اسنپ چت یا فتوشاپ تو چشت ببین چ شکلی میشی عزیزم

2706