2752
2734
عنوان

زندگی داداشم

| مشاهده متن کامل بحث + 921 بازدید | 66 پست
ما همیشه خوبیشو گفتیم. اصلا داداشم اهل دعوا و حرف زدن نیست. شخصیت خیلی ارومی داره. برای همین دلم میس ...

تو داري ميگي ارومه اهل دعو نيس واس همين دلم ميسوزه،يعني اگ عصباني وهرروز دعوا داره بازنش،دلت خنك ميشه،من عقده اي نيسم عزيزم،ولي توكاراشون دخالت نكن،اونا تولاك خودشونن تو نميدوني جى براش كم گذاشته،شايد اهميت،شايد اعتماد،شايد يه مهربوني،يه دوستت دارم.يه بغل.يه عاطفه.يه تشكر....نگو ك ميدونيم وخوبه داداش چون زندگي خصوصيه نميدوني جي بينشون ميشه،وفك نكن اگ باهاتون داداش خوبه مسلما پيش زنش هم همينطوره،واگ هم باشه بازم دخالت ممنوع وعليكم بانفسكم

اللهم صل على محمد وال محمد

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

کاش میتونستم. بیشتر ناراحت مامان و بابام هستم . اونا خیلی غصه میخورن. چون اونا برای داداشم معرفی کرد ...

نباید مسائلشو به مامان بابات بگه 

خوشی هاشون برای خودشونه گرفتاریشون واسه بقیه 

بي تفوت نه ولي دخالت بازم غلطه،ميگ هرچي ميشه بش ميگيم حقته،خب برادرشو وحق انتخابشو سركوب كرده،خود من ...

آدمها متفاوتن با ویژگی های اخلاقی و رفتاری متفاوت..این خانوم هم میگه دخالتی نکردم..شاید برادرشون زیاد گلایه میکنن ایشون هم اینو گفته من از این یه کلمه حرف دفاع نمیکنم چون اصلا نمیدونیم تو زندگی بقیه چه خبره..ولی این حد از حمله به استارتر هم عجیبه 

نباید مسائلشو به مامان بابات بگه  خوشی هاشون برای خودشونه گرفتاریشون واسه بقیه

متاسفانه دعواها را خانمش انتقال میده به خانواده وگرنه داداشم هیچی وقت از خانمش حرفی نمیزنه. برای همین متعجب وناراحتیم که حتی یه کلمه درموردش نمیگه. ولی اون مثلا زنگ میزنه خونمون بد وبیراه میگه میگه مهرمو میزارم اجرا

آدمها متفاوتن با ویژگی های اخلاقی و رفتاری متفاوت..این خانوم هم میگه دخالتی نکردم..شاید برادرشون زیا ...

اصلا اهل گلایه نیست. اصلا از زندگیش بد نمیگه. با همه چیزش میسازه . اون خانمش اینارو میگه. ماازاون میشنویم

عزیزم هروس دوماد قبل ازدواج میرن مشاوره چندتا تست میدن ببینن از لحاظ روانی باهم مچن یا اینکه طرف اخت ...

عزبزم کجاش عجیبه...همین تاپیک های نی نی سایت رو بخون مشکلات زن و شوهرا گواه اینکه اکثرا مشاوره نرفتن

بعضیا چقدر بد کامنت میزارن

یعنی نمیشه حتی تگران زندگی داداشمون پاره تنمون باشیم

یعنی اینجا تا چیزی میگیم ...اولین حرف دخالت نکن 

اه

اگر یک روز از من بپرسندقوی ترین زنان دنیا چه کسانی هستند؟جواب می دهم...زنانی که تنهایی را یاد گرفته اند!
مرسی سیلین جان. امیدوار شدم

چه جالب تایپک بغلی کسی نگفت زندگی خواهرت ب خودش مربوطه همه شیرش میکردن یادش بده اما اینجا...

واقعا خانما ادعای اینو درمیارن دخالت نکنید و... وجدانا الان میگفت خواهرم همه همدردی میکردی

بنده خدا رو ترور نکنید فقط دردودل کرده 

عزیزم من درکت میکنم برا ارامش خودتو وبرادرت ایه الکرسی بخون 

2706