2733
2739
عنوان

زندگی داداشم

914 بازدید | 66 پست

بچه ها من خیلی غصه زندگی داداشمو میخورم. یه زن گیرش اومده که فقط داره اذیتش میکنه. هر چی هم میشه تهدیدش میکنه مهریه امو میزارم اجرا. داداشم خیلی مظلومه. خیلی ناراحتشم چه کنم؟

ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2728

خواهرشوهربازی درنیار

لابدداداشتم یه کارایی میکنه که خانمش حرف ازمهریه میزنه

زندگی خودشونه  به توچه

اعصابم خراب میشه😡 کاش نینیسایت این قابلیتوداشت میشد باپشت دست همچین  زد دهن بعضیارو سرویس کرد  یاحداقل تیکه تیکه شون کرد   😈  مسئولین رسیدگی کنن لطفا...  این چه وضعشه واقعا؟؟؟؟     اه مرسی😏
ناراحت باشه خودش یه فکری میکنه 

من خیلی براش ناراحتم. یعنی واقعا زندگیمو تحت الشعاع قرار داده. همش فکر اونم. یه انتخاب اشتباه. یعنی هر کاری گفت براش کرد بازم طلبکارش هست . فقط وفقط هم دنبال پوله

یعنی خواهر شوهرای ماهم الان اینجوری فکر میکنن وااااااااا

دلم به تو قرص است معبود مهربان من ❤تو رو خدا برای حاجتم یه صلوات بفرستین خدا کنه به هرچی میخواین برسین
2738

شما اصلاااااااا دخالت نکن

ببخشید ولی هیچ زنیم الکی الکی نمیگه مهریه اجرامیذارم

👌 و شیاطین در ملک سلیمان فتنه و فساد به راه انداختند و مردم را دعوت به یادگیری و استفاده از جادوی رسانه برای انتشار اکاذیب و تحریف حقایق کردند .اما خداوند در نهایت جادوی آنان را باطل کرد (سوره بقره ایه ۱۰۲ )...🥰‏دختری که افتخاری برای گفتن داشته باشه، نیازی نداره با نشون دادن بدن یا موی سرش خودشو قهرمان نشون بده . نمایش مغز ( توانمندیهای انسانی ) بسیار متمدنانه تر از نمایش مو و اندام (نماد جنسیت ) هست... #نزدیکِ_صبح ✌🇮🇷
من خیلی براش ناراحتم. یعنی واقعا زندگیمو تحت الشعاع قرار داده. همش فکر اونم. یه انتخاب اشتباه. یعنی ...

پول کلیدهرقفلیه  خوب باشه

اعصابم خراب میشه😡 کاش نینیسایت این قابلیتوداشت میشد باپشت دست همچین  زد دهن بعضیارو سرویس کرد  یاحداقل تیکه تیکه شون کرد   😈  مسئولین رسیدگی کنن لطفا...  این چه وضعشه واقعا؟؟؟؟     اه مرسی😏

اولش خواستم چن تا جمله بنویسم که خودت به این نتیجه برسی ولی میخام خیلی رک بگم...دخالت نکن...همین...نمیدونم داداشت چجوریه یا زنداداشت...ولی مهریه حق هر زنیه...

آن بهشتی که همه در طلبش معتکف اند، من کافر همه شب با تو به آغوش کشم...❤
خواهرشوهربازی درنیار لابدداداشتم یه کارایی میکنه که خانمش حرف ازمهریه میزنه زندگی خودشونه  به ...

تازگیا فهمیدیم قرص میخورده تو مجردی. این دختر افسرده بوده 

من خیلی براش ناراحتم. یعنی واقعا زندگیمو تحت الشعاع قرار داده. همش فکر اونم. یه انتخاب اشتباه. یعنی ...

باشه 

درهرحال شمادخالت نکن مدیونی داره این کارا،داداشت خودش یه فکری میکنه 

👌 و شیاطین در ملک سلیمان فتنه و فساد به راه انداختند و مردم را دعوت به یادگیری و استفاده از جادوی رسانه برای انتشار اکاذیب و تحریف حقایق کردند .اما خداوند در نهایت جادوی آنان را باطل کرد (سوره بقره ایه ۱۰۲ )...🥰‏دختری که افتخاری برای گفتن داشته باشه، نیازی نداره با نشون دادن بدن یا موی سرش خودشو قهرمان نشون بده . نمایش مغز ( توانمندیهای انسانی ) بسیار متمدنانه تر از نمایش مو و اندام (نماد جنسیت ) هست... #نزدیکِ_صبح ✌🇮🇷
تازگیا فهمیدیم قرص میخورده تو مجردی. این دختر افسرده بوده 

خوب باخواهرشوهری مثل شما  الانم بخوره بعیدنیست 😉😉😉

2706