2737
2734
عنوان

اونایی که اخرای بارداری هستن بیاین دور هم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 526 بازدید | 128 پست
اگر جنینت مشکلی نداره میتونی روغن کرچک استفاده کنی چون سریع دردهاتو شروع میکنه ردخور نداره ولی اگر خ ...

روغن کرچک تهوع و اسهال آور نیس؟

واس سلامتیه نی نیم صلوات بفرست🤗البته حلالم کن ک ازت اینو میخام
درد زایمان چ جوریه ؟انگار یچی به استخوان لگن فشار میاره؟من اون لحظه نفسم میره 

همون دیگه شکم سفت میشه به شدت انگار چیزی می خواد دفع بشه بعد شل میشه این عمل اونقد تکرار میشه و به دهانه  رحم و لگن فشار میاره تا بچه بدنیا بیاد

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اره من تا ۱۶هفته ویار داشتم این حالتاتو قدر بدون تازه داری به جاهای حساس میرسی

خب اينجور كم شد مثلا در حد كم شدن اشتها شدم و حالم خوب شد و دوباره از هفته يازده انگار دوباره ويارام شروع شد طبيعيه نميدىنم نگرانم يكم 

رها هستم ☺️
اره منم شنیدم نزدیکی عالیه شما تجربه کردی ؟ تاثیر داشت؟

من تا شب قبل از زایمان دردهای نامنظم داشتم.هیچکس تو خانواده و فامیلمون زایما طبیعی نکرده بود. شب قبلش یه شیشه روغن کرچک خوردم تمام محتویات معده و روده ام خالی شد. با شوهرم ی رابطه جنسی توپ داشتم 😂😂 بعدم دوساعت پیاده روی کردم ساعت ۱ شبم رفتم حمام زیر دوش کلی قر دادم و رقصیدم و کمرمو ماساژ دادم. ساعت ۴ صبح کیسه آبم ترکید رفتم بیمارستان گفتن دوسانت بازی. ساعت ۹ صبح فول شدم و ۹.۲۰ دقیقه نی نی اومد! بسرعت باد گذشت یعنی روغن کرچکه کار خودشو کرد ولی انقد درد داشت خیلی اذیت شدم😐

وزن قبلی -> ۷۵ وزن بعدی -> ۷۰ وزن فعلی -> ۶۷ هدف ->۶۰   من میتونمممممم😍😍
2728
تا دردهات منظم نشده نرو بیمارستان. برو دوش بگیر و زیر آب گرم کمرت رو ماساژ بده خییییلی کمک میکنه‌. ز ...

شوهرم هر کار میکنم قانع نمیشه میگه سرش اومده پایین من میترسم .از اوناس که خیلی حساسه هفته قبل دردام خیلی شدید بود رفتم بیمارستان منو معاینه داخلی کردن جیغ کشیدم این شنیده بود بمیرم براش نشسته به گریه کردن مرخص ک شدم گفت دیگه بچه نمیخام همین بسه خخخخ

روغن کرچک تهوع و اسهال آور نیس؟

بله هست. ولی اسهال و حرکات روده باعث میشه ک واژن و رحم انقباضاتش رو شدیدتر و منظم تر کنه. البته بعضیا میگن ممکنه باعث بشه ضربان قلب جنین افت کنه ولی من خوب اول تحقیق کردم بعد خوردم خداروشکر چیزی نشد

2740
همون دیگه شکم سفت میشه به شدت انگار چیزی می خواد دفع بشه بعد شل میشه این عمل اونقد تکرار میشه و به د ...

دقیقا همینجوریه و زیاد پیش یه خانومه که قبلنا زائو بوده رفتم گفت تااخر هفته میزایی خیلی بچه پایینه پناه برخدا

چرا ؟

هنوز میرم دستشویی درد دارم. میترسم واژنم گشاد شده باشه و بدتر اینکه از رابطه جنسی وحشت دارم الان😔

موقع زایمان خیلی بخیه خوردم

شوهرم هر کار میکنم قانع نمیشه میگه سرش اومده پایین من میترسم .از اوناس که خیلی حساسه هفته قبل دردام ...

آخی 😂

نه زایمان طبیعی ب نفعته ولی خب درداش زیاده بدبختانه

اخی چه حساسه شوشوت بگو اینا طبیعیه برا ما زنا

از اوناس ک از خون وحشت داره ۱۲هفته رابطه داشتیم بعدش لکع دیدم دیگه تاالان تعطیل کرده داستانو من الان چنان تنگم که شب معاینه خانومه میگفت انگار این دختره خخخخ منم فقط جیغ میزدم

2706