2733
2734
عنوان

اونایی که اخرای بارداری هستن بیاین دور هم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 526 بازدید | 128 پست
شماهاییی ک آخر بارداری هستید از تک تکتون التماس دعا دارم موقع زایمانتون  توروخدا برام دعا کنید ...

ان شاالله حاجت روا بشی تو هم واسمون دعا کن خیلی اذیتیم

واس سلامتیه نی نیم صلوات بفرست🤗البته حلالم کن ک ازت اینو میخام
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
خب دیگه چیزی نمونده بسلامتی  طبیعیه زایمانت؟

نه من سزارینیم اما دوس دارم قبل وقت عملم دردام شروع بشه نرم بیمارستان دردام که کامل شد برم طبیعی بشه .چ فکرا😅😅😅

واژن درد و دردهای پریودی میگذره تواین ماه دردهای مختلف دارید بهش میگن ماه درد اگر دردهای پریودی دارید و شکمتون سفت میشه و گاهی شل میشه یعنی انقباضات نامنظم دارید وقتی منظم بشه همراه درد یعنی زمان زایمان رسیده  نی نی من الان ۱ ماهشه و طبیعی زایمان کردم

وزن قبلی -> ۷۵ وزن بعدی -> ۷۰ وزن فعلی -> ۶۷ هدف ->۶۰   من میتونمممممم😍😍

خوشبحالتووون 😭😭😭به همتون حسوديم شد من خستم از اين ويار 😩

خانما من ماه دومم شديدا ويار داشتم بعد هفته نه و ده ويارم خيلي كم شد گفتم اخراشه داره ميره هفته ١١ ك شروع شد ويارام باز شدت گرفت طبيعيه بنظرتون؟😖

رها هستم ☺️

منم فردا میرم تو 37هفته ،دل درد و کمر درد خیلی شدید دارم ،

و بیشتر وقتا دردای شبیه پریودی ،تکلیفم برا نحوه زایمان مشخص نیست،طبیعی دوس دارم ولی میترسم ،

کاش تموم نیشد زود

واژن درد و دردهای پریودی میگذره تواین ماه دردهای مختلف دارید بهش میگن ماه درد اگر دردهای پریودی داری ...

قدمش مبارک باشه .اره من شکمم سفت میشه مثل سنگ زود به زود ولی دردا جوریه ک تحمل کردنیه حالا خدا کنه زودتر شروع بشه نرم زیر تیغ

وا چرا سزی ؟ خودت خواستی؟ طبیعی تا 41-42 هم میره

نه بچه اولم سز بود بیمارستان دولتی میرم چن بار گفتم به مسئولیت خودم طبیعی بیارم گفتن نه پول بیمارستان شخصی رو هم ندارم دست به دامن جوجمم که طبیعی بیاد زودتر 😅😅