2737
2734
عنوان

فکرکنم زاییدم😒😐

| مشاهده متن کامل بحث + 1198 بازدید | 103 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

مرسی مهربونم.خدا پسر شما رو براتون نگه داره😘

فدات😘

اگه این آخرین برگه..اگه این فصل پاییزه ..شریک این شرابی باش که توگیلاسامیریزه..اگه آخرین لحظه..اگه این آخرین روزه..بزاراون جنگلی باشم که مغرورونمیسوزه..همه روزای تبعیدوکنارتوسفرکردم..پناه لحظه هام بودی من ازتوبرنمیگردم...❤
ببخشید ولی اولین چیزی که به ذهنم رسیدو گفتم بعدشم فهمیدم لباسه.ولی اگه لباسه خوشگله.من واسه تو خونه ...

این اولین لباس گل گلیه که خریدم انقدر که هی شلوار های هارلی کویین طرفدار داشت منم گلگلی چشممو گرفت 😁

هر کسی یک نابغه است ، اما اگر یک ماهی 🐟 را از روی توانایی اش در بالا رفتن از یک درخت 🌲 قضاوت کنیم آن ماهی تمام عمرش را با این باور زندگی خواهد کرد که یک احمق است
2731
عه بیست و چهاری پس سنی نداری ایشالا خدا یه نی نی سالم و خپشکل بهت بده زود زودی

مرسی عسیس دلم اره بابا ۲۴ میگم ولی خیلی کوچولوترم هستم😁

آهای زندگی تو یه دل خوش به من بدهکاری😔😔💔💔 باردار نیستم،به یاد روزایی که باردار بودم و بچم نموند تیکر زدم دلم تنگ میشه واسه اون روزام😔😢
بگو خواستی بیای نهاهارم بیار😂😂😂

خودشوحلق آویزمیکنه بگم😁چون صبحونه هم ندادم بهش گرسنه رفته الان بیاد خودمووبچمومیخوره😥😂

اگه این آخرین برگه..اگه این فصل پاییزه ..شریک این شرابی باش که توگیلاسامیریزه..اگه آخرین لحظه..اگه این آخرین روزه..بزاراون جنگلی باشم که مغرورونمیسوزه..همه روزای تبعیدوکنارتوسفرکردم..پناه لحظه هام بودی من ازتوبرنمیگردم...❤
چی خوشگلن آفرین

مرسی گلم 🌹 چشمات قشنگ میبینه

هر کسی یک نابغه است ، اما اگر یک ماهی 🐟 را از روی توانایی اش در بالا رفتن از یک درخت 🌲 قضاوت کنیم آن ماهی تمام عمرش را با این باور زندگی خواهد کرد که یک احمق است
تراریومم رو خودم درست کردما😍😍😍  بنفشه هامو دارم‌ آب میدم ت ...

عزیززم😍معلومه خودتم حسابی باروحیه ای که گلات اینقدرقشنگه ماشالاه😊

2738
نه کرجم همین قیمیته عزیزم

خوب خیالم راحت شد 😁

اومدم بگم تنها نیستی 

پاشو،پاشو تنبل،لنگه ظهره😁

والا زاییدنش بامنه،شب بیداریش بامنه،بعداین کلاس میزاره😒😂

یه چیز بامزه از اخلاق شوهرم بگم. سر بچه اولم که میخواستیم اسم انتخاب کنیم همش میگفت همه سختیاش با تو بوده همه زحمتش با تو بوده تو اسم انتخاب کن. ماهم خوشحال گفتیم باشه. بعد هر اسمی رو میگفتم میگفت خوب نیست. آخرش خسته شدم یه اسمی خودش گفت منم گفتم باشه. کلا اینجوریه. همش میگه نظر تو برام مهمه بعد هر چی میگم میگه نه.  میگم تو که هر چی میگم میگی نه دیگه نظر پرسیدنت چیه. میگه نه نظر تو مهمه  

عزیززم😍معلومه خودتم حسابی باروحیه ای که گلات اینقدرقشنگه ماشالاه😊

فدات شم لطف داری گلم قابل نداره 

گلامو که میینم روحم تازه میشه 😍

مبارکه عزیزم😍😄خیلیم عالی😘 فقط گشادنیس؟

نه فری سایز بود بالاش کشبافته و دکمه داره اصلا گشاد نیست 

تراریومم رو خودم درست کردما😍😍😍  بنفشه هامو دارم‌ آب میدم ت ...

😍😍😍😍😍😍😍😍🤗وایییییی چقدددد خوشگلنننن مرسییییی

میشه برام صلوات بفرستین تا باردار باشم...😢😢خیلی وقته منتظرم خدایا....
2706