2733
2739
عنوان

دیشبم خاب دیدم شوهرم برگشته چقد تلخه بیدار شدم و نبود

| مشاهده متن کامل بحث + 1669 بازدید | 122 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

تعبیری نداره عزیزم.زیاد به این موضوع فکر میکنی.طبیعیه هر شب خواب ببینی.

متاسفم برای شرایطی که به وجود اومده .ولی سعی کن محکم باشی .ایشالا هر چی که خیره برات پیش بیاد

عقیده میتواند عقیده من باشد،ولی حقیقت نمی تواند حقیقت من باشد.چون حقیقت متعلق به هیچ کس نیست و برای همین است همیشه بر سر عقیده میجنگند نه بر سر حقیقت

من ازدواج کردم بچه دار هم شدم ولی گاهی خواب میبینم شوهر سابقم اومده منت کشی و میخواد برگردم چون با نامردی ولم کرد شاید اون پشیمونه که من این خواب رو میبینم یا شاید ذهن منه که همیشه ازین جدایی ناراحت بود میخواد اینجوری مسئله رو حل کنه یا چیزی بوده که نا خودآگاهم میخواسته الان تو خواب میبینمش درصورتی که حتی الان بهش فکر هم نمیکنم چون همسر الانمو خیلی دوست دارم

2740
ولم کردو طلاقم داره میده

یاخدا عزیزم اتفاقا دربه در دنبال کاربریت بودم درجریان تاپیکات هستم توروخدا مراقب خودت باش دق میکنیا .چندبارمیخوای حقیربشی مطمئن باش یه روزی اونومیبخشی ولی خودت روواسه اینکه اینهمه حقیرکردی خودتو هرگز

گرنگهدارمن آن است که من میدانم 😍😍😍شیشه رادربغل سنگ نگه میدارد💝💝💝
فرستادم خیلی مصره سه نفرم فرستادیم اما میگن نه

به درک، ولش کن مرتیکه نفهمو، یه چند وقت به خودت فرصت بده. چرا خودتو انقدر کوچیک میکنی، خودتو دست کم نگیر،الان انقدر بهش التماس کردی یابو برش داشته

اتفاقا نشون بده که از این جدایی ناراحت نیستی و برات مهم نیست.تو تلاشت رو برای برگدوندنش کردی ولی وقتی لیاقت نداره بذار بره

فرستادم خیلی مصره سه نفرم فرستادیم اما میگن نه

ولش کن به جهنم نمیخوادت اون حساس بودنت روبهونه کرده ومیخوادتورومقصرجلوه بده .حتما زیرسرش بلندشده شک نکن .غصه نخورازخداهم ناامیدنشوامیدوارم این غم روپشت سربگذاری

گرنگهدارمن آن است که من میدانم 😍😍😍شیشه رادربغل سنگ نگه میدارد💝💝💝