2737
2739
عنوان

نامزد قبلیم پیام داده+اسکرین

| مشاهده متن کامل بحث + 4736 بازدید | 195 پست
هیچی نگو. پسری که خانوادش مخالفه ازدوجشن بعداز ازدواج روزگار واسه عروس نمیزارن.بخداباهاش عروسی کنی آ ...

افرین ازدواج وصلت دو خانواده است فکر نکن گور بابای خانواده اش همچین که عشق و عاشقی یادش بره روزکارت سیاه میشه

اگه فکر میکنی از من بیشتر میفهمی حق با شماست لطفا با بحث نه اعصاب خودت رو بهم بریز نه من رو چون نه من متقاعد میشم نه شما با تشکر از کاربران فهبم

چه متن قشنگی خوشم اومد به به

من مطمعنم تا قبل از به پایان رسیدن تیکرم به آنچه که میخوام‌‌میرسم .. چون به ❣ خدا ❣ ایمان دارم ..برای رسیدن به حاجتم ی صلوات بفرست ان شاالله عاقبت بخیر بشی 😘

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ببخشید ولی چ بیشعوره نگاه به زن شوهر داره

آره خیلی بیشعوره . توقع داره من باز بهش زنگ بزنم در این حد خره . یکی نیس بهش بگه احمق بروگمشو در دل همون مامانت 😆😆 با اینکه با شوهرمم مشکل دارم ولی از یه نظرایی راحتم مادر شوهرم فوت کرده بقیه اقوامش هم سالی یه بار هم نمیان 

کاربر قدیمی ام نمیدونم چرا ترکیدم😂😁 . تیکر تولد دوسالگی دخی نازم 
2728
آره خیلی بیشعوره . توقع داره من باز بهش زنگ بزنم در این حد خره . یکی نیس بهش بگه احمق بروگمشو در دل ...

چ پررروووو

هرچقدرم شوهرت بد باشه از اون بهتره حداقل جربزه داشت اومد تو رو گرفت ولی اون چی

من محتاج دعای پاک تک تکتونم😢💐

عزیزم چون خودم تجربشو داشتم و با همچین مرد بچه ننه ای دو سال عقد بودم و جدا شدم میگم که هیچ وقت با همچین مردی ازدواج نکن چون اولا هیچ مسئله ی خصوصی تو زندگیت نمیمونه دوما حرف تو براش ببخشید ولی پشمم نیست و اعتمادی بهت نداره و هیچ وقت نمیفهمی که کجای زندگی طرفتی

دیشتان دیلا دیشتان دیلا دیشتان دیل  
2738
خیلی مامانیه

وای زندگی با اینجور ادمای بچه ننه سخته 

یک جمله زیبای برو بابا نثارش کن

مطمئن با ادمی بهتر از اون ازدواج میکنی بچه ننه تا اخر عمرش بچه ننه میمونه

مادر بودن🧑‍🍼 و خانم خونه دار🧑 بودن تنهاشغلیه که نه تعطیلی داره و نه مرخصی و نه حقوق💖 
اره میدونم براهمینم بهم زدم خیلی سختم شده هرروز کارم گریه اس ولی دیگه برنمیگردم تو ازدواج کردی یا ن ...

منم هر روز گریه میکردم من خیلی وابسته بودم دوسال باهش نامزد بودم با اینکه عقد نبودیم . هر روز تو خونمون بود برام عادت شده بود وابسته شده بودم خراب وقتی بهم زدیم له شدم افتاده بودم کنج اتاق فقط زار می زدم لحظه ای نبود که گریه نکنم غذا نمیخوردم میگفتم هیچی نمیخام فقط اون بیاد . هیچی حالیم نبود اصلا . به حدی رسیده بود که پدرم میخاس زنگ بزنه ب خانواده پسره بگه اصلا بیاین بریم عقدشون کنیم . آخه خیلی حالم بد بود روزی نبود که خودکشی نکنم انگار دنیا دیگ تموم شده بود . حس میکردم له شدم افتادم زمین نمی تونستم خودمو جمع کنم شبانه روز تو اتاقم پرده ها کشیده فقط گریه . اما چند ماه گذشت دیگه برگشتم به حالت قبلم نشستم اساسی فک کردم گفتم اصلا گور پدرش اون واقعا مرد زندگی نبود همش پی دختر بازی بود 

کاربر قدیمی ام نمیدونم چرا ترکیدم😂😁 . تیکر تولد دوسالگی دخی نازم 
عزیزم چون خودم تجربشو داشتم و با همچین مرد بچه ننه ای دو سال عقد بودم و جدا شدم میگم که هیچ وقت با ه ...

شما نمیدونین جقدر بخاطر من گریه میکرد قسم میخورد وگرنه من باور نمیکردم

من محتاج دعای پاک تک تکتونم😢💐
2706