2733
2734
عنوان

دوستان راهنمایی پزشکی و بیماری

415 بازدید | 52 پست

من از مهر تا حالا حالت تهوع و استفراغ و افت فشار و افت قند و... دارم قبل از عید گفتند از اعصابه دوسری قرص اعصاب خوردم ( امی تریبتیلین۲۵، پرگابانتلین، سیتالوپرام۲۰، نور تریبتیلین۲۵،پرفتازین) بهتر نشدم که بدتر شدم تا اینکه اندو و سونو و ازمایش و سی تی دادم فتق هیاتال، رفلاکس ۳، التهاب شدید داشتم بعد از عید قرص معده و اعصاب نوشتند و خوب نشدم بعد اومدن برام ازمایش کورتیزول نوشتند دوسری دادم پایین بود و چون برای این ازمایش من کورتون و بتامتازون زدم علایم بیماریم کمتر شد دکتر شک برد که واقعا مشکل دارم و برام ام ای ار نوشت و قرص هیدروکورتیزون ۱۰ خوردم سه روز معده درد و سوزش معده گرفتم نخوردم دیگه و امپول بتامتازون میزنم به جاش اگر نزنم نمیتونم زندگی کنم ایا تو ام ای ار مشکلم معلوم میشه که دیگه نخوام ازمایش بدم ایل باید بازم ازمایش بدم والا خسته شدم یعنی کسی مثل من نیست و نبوده من دیگه از زندگی بریدم والا ایا میشه عده هیپوفیز و هیپوتالاموس مشکل داشته باشه اصلا در چه صورت مشکل به هم میزنه

پیر شدم پیر تو ای جوانی😢

به خدا همش ذهنم درگیره میگم ایا خوب میشم یا نه از مهر تا حالا کلی لاغر کردم و اینقدر ژشت شدم کاشکی فقط لاغری بود و بیماری نبود من هیچی نمیتونم بخورم

پیر شدم پیر تو ای جوانی😢

تورو به خدا این قرصا رو بریز دور من برا بهتر شدن حالم سیتالوپرام میخوردم داغون شدم گذاشتمش کنار با چیزای سنتی پیش رفتم خیلی بهتر بود

❤️خدایا من ایمان دارم به اینکه هرکه دلش هوایی تو شود تو هوایش را داری❤️

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
غده هیپوفیز اصلی ترین هورمونها رو ترشح میکنه احتمالا اون مشکل داشته باشه

اره عزیزم تمامی قرصای اعصاب را دکترم برام قطع کرد گفت خوب نیست تازه بعد از خوردنشون بدتر میشدم 

نمیدونم والا مشکلم از همینه یا نه باید برم ام ای ار و دوباره بازم ازمایش لازم بود بدم ولی دعا کن همین مشکل باشه که داریوش را بدن 

پیر شدم پیر تو ای جوانی😢
2738
عزیزممم😢 وقتی حتی دکترا هم نمیفهمن ما ک دیگه ... هی ... طب سوزنی رفتی؟ شاید بدنت ب ریلکسیشن نیاز ...

نه عزیزم طب سنتی نرفتم والا نمیدونم چی کار کنم خسته شدم بدنم از ریکس کردن گذشته داغونم کردن والا بدترین درد اینه بری دکتر و نفهمن چته و همینطور تو زجر بکشی

پیر شدم پیر تو ای جوانی😢

عزیزم شما هرنی هیاتال داری و این علائمشه که باید کنترل کرد و اگر کنترل نشه باید جراحی کنید... البته ان شاالله مشکلت بدون جراحی حل بشه

میدونی ک خیلی باید مواظب باشی... لباس تنگ نپوشی... وسایل سنگین بلند نکنی... زور نزنی... 

عزیزم شما هرنی هیاتال داری و این علائمشه که باید کنترل کرد و اگر کنترل نشه باید جراحی کنید... البته ...

عزیزم یعنی تمامی این علایم مال فتق هست پس چرا با دارو خوب نمیشه 

و اینکه من ازمایش هورمون کورتیزول دادم پایین بود خیلی قراره برم ام ای ار و دوباره ازمایش بدم 

والا دیگه خسته شدم 😔

پیر شدم پیر تو ای جوانی😢
2706