2737
2739
عنوان

عروسی

| مشاهده متن کامل بحث + 431 بازدید | 37 پست
موهاتو کلا باز بذار بریز دورت ، روسریتم از اون مدل خوشگلا ببند 

کدوم مدل خوشگلا؟😁 بلد نیستم. من همیشه شالموساده میپوشم

خدایا هوای دلم را داشته باش...........

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اگه روسریتو مدل شیک ببندی و جلوی موهاتو شنیون کنی نه میشه تحمل کرد زشت نیست 😛

جلوی موهاموچجوردرست کنم به نظرت؟ 

موهای خودم صاف ولخته

تازه ازخواب بیدارشدم که درس بخونم .دیشب 11خوابیدم😉

روسریتو مدل دار ببند از اینایی ک میپیچونن دور گردن بعد گره مبزنن نمیدونم اسم مدلش چیه😆

لطفا یه صلوات بفرس واسه سلامتی و ظهور آقا امام زمان‌ (عج)                                  
2731
مشکل مادرت با روسری درآوردنت چیه؟ بهش بگو فقط پیرزنا با روسری میشینن

تازه میگه بیااونجاکرم ورژلب بزن نمیذاره ازخونه بزنم

جلوی موهاموچجوردرست کنم به نظرت؟  موهای خودم صاف ولخته

فر کن فر درشت ی طرفه بزن اگه بهت میاد

دعوایی ک آدم تو ذهنش با بقیه میکنه،صدبرابر بدتر از دعوای واقعی اعصاب آدم رو بهم میریزه.2سال خواننده خاموش بودم .تازه واردم زامبی ک نیستم😅
روسریتو مدل دار ببند از اینایی ک میپیچونن دور گردن بعد گره مبزنن نمیدونم اسم مدلش چیه😆

منم یه ذره تصورش کردم الان مدلیوکه گفتی😂😃

ولی زیادبلدنیستم مدل دار

چندسالته عزیزم؟؟

💋                                                  ❤لبخند تو خلاصه خوبی هاست ،وقتی میخندی زندگی از آن من است💗.                                                💟‏برماگذشت نیک‌ وبد..اماتوروزگارفکری به حال خویش کن این روزگارنیست....💖.                                              💗لذت میبرم از زیستن حتی به غلط پشیمونی یعنی چی؟ زندگی کردم اون لحظه رو، وجود داشتم؛ به غلط; اصلا کی تعیین میکنه درست و غلط چیه؟❤                                                                     💘دست خالی‌ که نمی‌شود به پیشواز خاطره رفت !  من هم وقتی‌ چمدانم پر از گریه شد  راه می‌‌افتم …
2740
21

چقدرسخت میگیره بگوجشنه نمیخام برم بیرون که اینجوری میکنی

💋                                                  ❤لبخند تو خلاصه خوبی هاست ،وقتی میخندی زندگی از آن من است💗.                                                💟‏برماگذشت نیک‌ وبد..اماتوروزگارفکری به حال خویش کن این روزگارنیست....💖.                                              💗لذت میبرم از زیستن حتی به غلط پشیمونی یعنی چی؟ زندگی کردم اون لحظه رو، وجود داشتم؛ به غلط; اصلا کی تعیین میکنه درست و غلط چیه؟❤                                                                     💘دست خالی‌ که نمی‌شود به پیشواز خاطره رفت !  من هم وقتی‌ چمدانم پر از گریه شد  راه می‌‌افتم …

فکرشوکردی همین که اجازه میده استفاده کنی خیلیه من عاشق مامانت شدم من مامانتم یامامانت من😄😍

کاربر قدیمی ام  ❤پاییز بهاریست که عاشق شده است❤
کرم که بزن. ولی رژ رو نزن. خراب میشه. هوا خیلی گرمه. راستش جات باشم کرمم همونجا میزنم. همش میماسه ها ...

ساعت 8شب میریم خیلیم گرم نیست اونموقع....

واینکه فاصله خونه مون تاتالار10دقیقه س

مرسی ازراهنماییت دوستم😘😘

فکرشوکردی همین که اجازه میده استفاده کنی خیلیه من عاشق مامانت شدم من مامانتم یامامانت من😄😍

عزیزم واسه عروسی فقط میزنم وگرنه هیچ موقع دیگه نمیزنم .

یعنی مثل ژولیده هابرم عروسی؟؟؟😐😐😐

2706