2737
2734

این دردها طبیعیه. بعصی وقتا سمت چپت تیر میکشه بعصی وقتا سمت راست. من تو کتاب بارداری خوندم اونایی که جنینشون دختره سمت چپشون بیشتر تیر میکشه اونایی که جنینشون پسره سمت راستشون بیشتر تیر میکشه. ولی در کل این تیر کشیدنا طبیعیه. نگران نباش

😊

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
طبیعیه مال منم همین جوری هفته تیر می کشید دکتر رفتم گفت جفتت پایینه بیشتر مراقب باش و استراحت کن

من همش استراحتم کاری نمیکنم خودمم احساس میکنم بچه پایینه .ولی هنوز دکتر نرفتم 

این دردها طبیعیه. بعصی وقتا سمت چپت تیر میکشه بعصی وقتا سمت راست. من تو کتاب بارداری خوندم اونایی که ...

من دردم هی می چرخه از زیر ناف تا قسمت چپ و گاهی راست. دکتر نرفتم چون کمر درد دارم گفتم استراحت کنم هشت هفته برم 

2740
من دردم هی می چرخه از زیر ناف تا قسمت چپ و گاهی راست. دکتر نرفتم چون کمر درد دارم گفتم استراحت کنم ه ...

من اون موقع رفتم گفت چیزی نیست طبیعیه. من کمر دردم خیلی شدید بود و زیر شکمم. دکتر گفت لگنت داره جا باز میکنه همین!

😊
نه عزیزم هفته هفتم بچه جون نداره که حرکت کنه! اینا تغییرات هورمون بدنته. منم از همون هفته ۶و ۷ سمت چ ...

منم سمت چپم بیشتر درد میکنه .ممنون از راهنماییت عزیزم دلم آروم شد 

من اون موقع رفتم گفت چیزی نیست طبیعیه. من کمر دردم خیلی شدید بود و زیر شکمم. دکتر گفت لگنت داره جا ب ...

منم همه بهم همین میگن .مامانم میگه فقط استراحت کن نرو هی این مطب اون مطب بچرخی  به خودت تحرک بدی.منم لاغرم بدنم ضعیفه شاید بخاطر همینه