2737
2734
عنوان

بارداری

104 بازدید | 14 پست

سلام خانمای عزیز من هفته ۴-۵ بارداری لخته و خونریزی داشتم که فکر کنم سقط کردم اما اصلا درد ندارم و تا الان درست ۱ هفته ست که مختصر خونریزی و لخته بینی دارم دو روز بود که خونریزیم در حد خون آبه بود برای همین با همسرم نزدیکی داشتم وقتی رفتم دستشویی دوباره ازم ترشح خون آلود اومد شبیه لخته نگرانم تو رو خدا راهنماییم کنین اولین اقداممه هیچ اطلاعاتی ندارم سونو هم نمستونم برم اگه بچه هم باشه تا ۸ هفته صدای قلبشو نمیشنوم تا بدونم زنده ست یا ن ۳ تیر دکتر بهم وقت داده . حالت تهوع و استفراغ شدید دارم دردم ندارم اصلا چیکار کنم نمیدونم شیاف دارم به نظرتون استفاده کنم؟ میترسم جنین سقط شده باشه و من جلوی خونریزی رو بگیرم اینطوری کلافه ام راهنماییم کنین لطفا   

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

فک‌کنم‌دفع شده باشه بااینایی که گفتی شیافم‌باعث نیشه بقایا بارداریت دفع نشه کاش زودتربری سونو و بفهمی ساک‌ داخل رحمت هست یا دفع شده

کارن و داداشش ماکان😍😍مامان و بابا عاشقتونن😘🤩مانلی خانم عروسک‌مامان و‌بابایی💃🥰👄💋
2728

عزیزم برو دکتر برات آزمایش بتا بده ببینه رشد جنین چطوریه

بهتره رابطه نداشته باشی چون شاید جفتت پایین باشه

شیاف پروژسترون اگه ددکتربهت داده حتما استفاده کن خیلی خوبه جغت را محکم می کنه و از سقط جلوگیری می کنه بیشتر مواظب باش و بیشتر استراحت کن 

دست خدا بالاتر از همه دست هاست
2738

دکتر قبل این که لخته بینیم و  لکه بینی داشتم بهم شیاف داده الان دارم خونه چند روز مصرف کردم اما اوضاع خونریزی بدتر شد پس اگه سقطم شده باشه شیاف بذارم موردی نداره؟

آخه زهرا جون دو روز بود خونریزی نداشتم منم گفتم حتما رحمم بسته شده دیگه چه بدونم 😔

بهتره سه ماهه اول رابطه نداشته باشی گلم . بهترین موقع رابطه امن سه ماهه دومه 

تیکر تولد دوسالگی آرتا 🧿🧿👑👑
دکتر قبل این که لخته بینیم و  لکه بینی داشتم بهم شیاف داده الان دارم خونه چند روز مصرف کردم اما ...

اگه هنوز دفع نشده و مشکلی نداره.از جلو شیاف نزار از پشت بزار.

یادبگیر بیشتر کارهایی که انجام میدی دلیل و منطق نمیخواد، انجام بده چون دوست داری،چون باحاله.چون دلت خوش میشه...
2706