2737
2734
عنوان

عاشق شدن دوباره

503 بازدید | 28 پست

به نظرتون کسی که قبلا عاشق کسی بوده و شکست عشقی خورده اگر کسی دوستش داشته باشه و بهش بگه میتونه دوستش داشته باشه یانه؟

با یار به گلزار شدم رهگذریبر گل نظری فکندم از بی‌خبریدلداربه من گفت که شرمت بادا رخسارمناینجاوتو بر گل نگری#مولانای_جان❤️

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بعد یک زمان طولانی بلی میشه

مهربون باشیم با هم...در حد یک توقف با ماشین واسه خانمی که با کالسکه از خیابون رد میشه...در حد یک لبخند زدن به بچه ای که مامانش دیر اومده دنبالش تو مدرسه...در حد دادن یک دستمال به خانمی که تو اتوبوس دنبال دستمال تو کیف اشه...مهربون باشیم در حد کوچک...ولی همین کوچک ها ایران رو زیبااا میکنه.
2731
2738
حتماً ميشه 

اخه کسی رو دوست دارم که قبلا یکی دیگرو دوست داشته و فکر کنم هنوز هم داره میترسم ازاینکه بخوام حسمو بگم و ندید بگیره 

اخه درست شبیه کاریه که باهاش شده ترسم ازاینه که بخواد همین کارو بکنه 

با یار به گلزار شدم رهگذریبر گل نظری فکندم از بی‌خبریدلداربه من گفت که شرمت بادا رخسارمناینجاوتو بر گل نگری#مولانای_جان❤️
اخی عسیسم چ نازی منم خیلی دوس داشتم ماما بشم خوشبحالتون

ممنون عزيز دلم 🌹🌹🌹

خانمهاي گل 🌹مامانهاي زيبا 👸👰🏼📌بنده كارشناس مامايي📌عضو سازمان نظام پزشكي كشور📌داراي گواهينامه زايمان فيزيولوژيك

هیچ عشقی مثل عشق اول نیست  خدا لعنتش کنه

من ، معـــــــــلم هستم زندگی پشت نگاهم جاریست سرزمین کلمات تحت فرمان منست قصر پنهان منست قاصدک های لبانم هرروز سبزه ی نام خدا را به جهان می بخشد من معلم هستم هر شب از آینه ها می پرسم به کدامین شیوه ؟ وسعت یاد خدا را بکشانم به کلاس ؟ بچه ها را ببرم تا لب دریاچه ی عشق ؟ غرق دریای تفکر بکنم ؟ من معلم هستم درد فهمیدن و فهماندن و مفهوم شدن همگی مال من است من معــــــــــــــلم هستم💐💐💐
2706