2737
2734
عنوان

به نظرتون كسي كه تتو داره ...

| مشاهده متن کامل بحث + 14410 بازدید | 521 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

الان عكس ميزارم هنه جمع بشين

اوه مگه براد پیته😒

بعضیا مثل سگ هار پاچه میگیرن                          منت بر سر بنده حقیر گذاشته و لایک نفرمایید.                                                                     با تشکر
2728
به نظرم ادمای سطح پایین میزنن من وقتی یه نفرو تو خیابون ببینم تتو داره میتونم حدس بزنم چطور ادمیه و ...

چه ربطی داره😑این همه بازیگر و فوتبالیست و غیره میزنن همه سطح وپایینن؟

اگه قرار باشه با توجه به جیبم جایی برم فقط میتونم برم تو فکر      
2740

چه ربطی به ایران وکشور دیگه داره چندروز پیش من کلیپی دیدم مردم امریکا خانمی که تتو داشت راهنماییش نمیکردن ینی بهش بی توجهی میکردن ولی همون خانم وقتی تتوهاشو پوشوند وسوال کرد مردم جوابشو میدادن پس نگید توایران دید خوبی به خالکوبی ندارن

شاید تتو ایشون زیاده یا هیکلشون خوبه شاید استارتر یکم حساس شده

جوکر:من یه همسر داشتم زیبا بود...کسیکه بهم میگفت من خیلی نگرانتم؛همیشه بهم میگفت بایدبیشتر بخندم...قماربازی میکرد ویه عالمه هم بدهی بالااورده بود...طلبکارها صورتش رو خط خطی کردن،ماپولی برای جراحیش نداشتیم نمیتونست تحمل کنه...من میخواستم دوباره لبخندش رو ببینم،فقط میخواستم بدونه زخمهاش اهمیتی برام نداره پس یه تیغ گذاشتم توی دهنمو اینکارو کردم...میدونی بعدش چیشد؟اون نتونست منو اینجوری ببینه!ترکم کرد...قضیه برام بامزه شد..."حالا همیشه میخندم"
به نظرم ادمای سطح پایین میزنن من وقتی یه نفرو تو خیابون ببینم تتو داره میتونم حدس بزنم چطور ادمیه و ...

لطفا نظرتو برا خودت نگه دار واقعا برا طرز فكرت مناسفم من پام تتو داره فوق ليسانسم و از يه خانواده خيلي خوب و محل زندگيمم يكي از مناطق خوبه تهران و موقعيت شعلي خيلي بالايي دارم 

خدايا اينهمه جا اينجا چرا خودت ميدوني چي ميگم
کلا این کاربر عادتشه تو همه تاپیکا بپره به مردم نمیدونم چجور تا الان نترکیده😏😏

منظورت یاسی که نیست 

چون یاسی رو میشناسم دختر خوبیه 

ولی اون یکی کاربر رو نمیشناسم بنابراین قضاوتشون نمیکنم 

خودت باش   مگه خودت چشه   والا   
2706