2737
2739
من که دیگه به پنجاه متری هم راضیم ولی پیدانمیشه  میترسم خونه گرون ترم بشه اینجا نو ساز متری ۲۵ ...

چقد شبیه همیم.

فکر میکردم خیلی تنهام

حس میکنم باتو دیوونگی خوبه❤بی خوابی و عادت این زندگی خوبه❤وقتی حواسم نیست آروم بیا پیشم❤وقتی حواست نیست باز عاشقت میشم❤وقتی حواست نیست چه دیدنی میشی❤وقتی حواست نیست بوسیدنی میشی❤ آهنگ وقتی حواست نیست از شادمهر عقیلی😉
برااینکه همون وبگیریم باید هرچی دارم وبدم یعنی با دوتا بچه با موتور برم تا حتی گوشیمم روش فکر کردیم ...

منم پارسال طلاهامم با گرمی ۱۵۹ فروختم

حس میکنم باتو دیوونگی خوبه❤بی خوابی و عادت این زندگی خوبه❤وقتی حواسم نیست آروم بیا پیشم❤وقتی حواست نیست باز عاشقت میشم❤وقتی حواست نیست چه دیدنی میشی❤وقتی حواست نیست بوسیدنی میشی❤ آهنگ وقتی حواست نیست از شادمهر عقیلی😉

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

والا اگه این شوهرمن وام میگرفت من راضی بودم. مشکل اینه  نمیتونه ریسک کنه. پدر  روز اول خ ...

اون وام نمیگیره خودت وام خونگی شرکت کن چنتا شرکت کن بهش نگو بذارش تو عمل انجام شده، شوهرمنم از وام بدش میاد اما من انقد تو ذهنش خونه خونه کردم و مثال زدم راضی شد البته طلاهامم فروختم.. الانم تو فکرش ماشین بهتر انداختم😅😅

خله بخدا شوهرم یعنی میگه فقط بخوریم بخوابیم قراره بعدا بمیریم چرا پسنداز کنیم شعارش اینه

چقد شبیه همیم. فکر میکردم خیلی تنهام

خوبه یه کم حرف زدیم دیگه دلم داشت از غصه میترکید خیلی سخته یه سال پولت بانک باشه تا۱۲ سال ماهی ۱۷۰۰ باید قسط بدی بعد نتونی یه پنجاه متری پیدا کنی غصه بخوری 

2731
۸۰ گذاشتیم زوجین ۱۶۰ وام با پول خودمون ۲۴۰ 

بازم شما میتونید بخرید بدید مستاجر بشینه ۶۰ هم بدید رهن.با ۳۰۰

من ۴۰ تومن گذاشتم.  ۸۰ وام.  میشد ۱۲۰. ۸۰ داشتم. میشد ۲۰۰

الان با ۲۰۰ خونه نیس کلا 😑

۸۰ گذاشتیم زوجین ۱۶۰ وام با پول خودمون ۲۴۰ 

جاری من دید پولش ب شهر خودمون نمیرسه رفت اطراف تهران ی ۶۰متری بدون سند خرید گفت فقط خیالم راحت باش ک پولم بی ارزش نمیشه .هم دوبرابر شد هم اینکه هرما اجارشو میگیره.وخودشم خیالش راحته ک خونه مادر شوهرم میشینه طعم مستاجری نکشیده

2740
باور میکنی گیر داده به بچه دوم 😑😑😑😑 میگم خونه  نداریم سرمایه نداریم میخوام بهش بگم اول خو ...

دختر منم دوسالشه، زوده بابا واسه بچه دوم بذار 2،3سال دیگه، زود زود بچه نیار هم ظلمه به اولی هم چندسال دیگه وضعتون بهتر میشه ایشالا، حرف خودتو عملی کن مردا خیلی راحت خر میشن، هیچیم حالیشون نیست والا

بازم شما میتونید بخرید بدید مستاجر بشینه ۶۰ هم بدید رهن.با ۳۰۰ من ۴۰ تومن گذاشتم.  ۸۰ وام. &nb ...

با ۳۰۰ اصلا خونه نیس عزیزم بعدم ماخودمون ۱تومن داریم کرایه میدیم فقط درصورتی میتونیم قسط وام بدیم که کرایه خونمون حدف شه یعنی خودمون بریم بشینیم

شمام برید پایین خونه بخرید بدید رهن مابخاطر کار شوهرم نمیتونیم بریم خیلی پایین البته الانم تقریبا پایینیم منطقه۱۷

جاری من دید پولش ب شهر خودمون نمیرسه رفت اطراف تهران ی ۶۰متری بدون سند خرید گفت فقط خیالم راحت باش ک ...

خونه بدون سند که خوب نیس 

نمیتونه بفروشه

جاری من دید پولش ب شهر خودمون نمیرسه رفت اطراف تهران ی ۶۰متری بدون سند خرید گفت فقط خیالم راحت باش ک ...

اون پولش نقد بوده رفته خریده ما بدبختا پول نقد نداریم که همش وام اونم خونه باید سندداشته باشه که بره رهن بانک 

با ۳۰۰ اصلا خونه نیس عزیزم بعدم ماخودمون ۱تومن داریم کرایه میدیم فقط درصورتی میتونیم قسط وام بدیم که ...

من فکر میکردم سمت یافت آباد میشه خرید

من منیریه ام.مرکز شهر منطقه ۱۱.

من ملکانا عضوم . هر روز اس میاد .با ۲۸۰ .۳۰۰ خیلی جاها میشه  خرید.

من فکر میکردم سمت یافت آباد میشه خرید من منیریه ام.مرکز شهر منطقه ۱۱. من ملکانا عضوم . هر روز ا ...

نه عزیزم اگرم باشه سال ساختش خیلی زیاده بدرد نمیخوره ملکانا چی هست 

2706