2733
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

من عین خودتم داریم دنبال خونه میگردیم  برا کرایع انقد گرونه پیدا نمیکنیم هرشب گریه میکنم تهرانیم قیمتها سربه فلک کشیده

زن باشی یا مرد فرقی نمیکند مرگ تمامت میکند انسان باش تاجاودانه شوی😍😍😍😍

من

کسی چه می داند شاید همین لحظه زنی برای مرد سیاستمدارش می رقصد یا پیانو می نوازد و اواز می خواند و جلوی جنگ جهانی بعدی را می گیرد...کسی چه می داند شاید تنها شرط معشوقه هیتلر به خاک خون کشیدن دنیا بود...کسی سر از کار زن ها در نمی اورد با سکوتشان شعر می خوانند با لبهایشان قطعه نامه صادر می کنند با موهایشان جنگ می طلبند با چشم هایشان صلح....کسی چه می داند شاید اخرین بازمانده ای دنیا زنی باشد که با شیطان تانگو می رقصد....

من اصلاً فكر هم نميكنم با همسر أولم سيزده سال مستأجر بودم الانم سه ساله با همسر دومم مستاجرم 

خانمهاي گل 🌹مامانهاي زيبا 👸👰🏼📌بنده كارشناس مامايي📌عضو سازمان نظام پزشكي كشور📌داراي گواهينامه زايمان فيزيولوژيك
2738

من برای یکی از آشناهای نزدیکم خیلی به فکر خونه هستم ، ایشالا که همه خونه دار بشن یا مثل قدیم اوضاع طوری بشه که اجاره نشینی خوش نشینی باشه🌸🌸🌸

گرمسلمان!گرمسیحی!گریهود!آدمی باشید،مذهب هرچه بود!♌️

برا ما دیگه دغدغه نیس حسرت به دل میمونیم

جوکر:من یه همسر داشتم زیبا بود...کسیکه بهم میگفت من خیلی نگرانتم؛همیشه بهم میگفت بایدبیشتر بخندم...قماربازی میکرد ویه عالمه هم بدهی بالااورده بود...طلبکارها صورتش رو خط خطی کردن،ماپولی برای جراحیش نداشتیم نمیتونست تحمل کنه...من میخواستم دوباره لبخندش رو ببینم،فقط میخواستم بدونه زخمهاش اهمیتی برام نداره پس یه تیغ گذاشتم توی دهنمو اینکارو کردم...میدونی بعدش چیشد؟اون نتونست منو اینجوری ببینه!ترکم کرد...قضیه برام بامزه شد..."حالا همیشه میخندم"

[QUOTE=94300873]هووف ما ام میخوایم بگیریم امسال خدا کنه گرونتر از این نشه[/QUOشما توفکر چند متری هستید ؟شوهرم میره خونه های ۴۰متری و۵۰ رومیبینه اولش ناراحت بودم ولی الان دیگ میگم هرچی باش مهم نی

[QUOTE=94300873]هووف ما ام میخوایم بگیریم امسال خدا کنه گرونتر از این نشه[/QUOشما توفکر چند متری هست ...

ما تهرانیم منم فکر ۵۰ تا ۶۰ ام قیمتا خیلی بالاست 

✊sasageyo! sasageyo! shinzou wo sasageyo
2706