2733
2734
عنوان

چرا حق بعضی بازیگران روضایع میکنن ؟

| مشاهده متن کامل بحث + 654 بازدید | 44 پست
چشه اونوقت؟؟

اره جم بده دیگه عزیزم ، صدا و سیمای ماخوبه که یکذره احترام به مردم نمیزاره!!!

الهی به حق بزرگی نامت و بخشندگیت مارا غرق در سلامتی،خوشبختی،آرامش،سعادت،عشق،وفاداری،ثروت،رحمت،برکت و روزی....بفرما🙏🏻
+۱۸فیلماش شنیدم

خب اشتباه شنیدید از نظر صدا سیما ایران همه بدن اونا خوبن :\\ 

کامنت اولی های عزیز،‌                                            در صورت برخورد با تاپیک های جنجالی هیجان خود را حفظ کرده و از نوشتن جمله ی زشت و نامطبوع "الان میان می خورنت" استفاده نکنید، خوشبختانه تا کنون هیچ گزارشی در ایران مربوط به آدم خواری و خصوصا زنده خواری ارائه نشده است.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ایرادی نداره به نظرم رابعه اسکویی بازیگر خوبیه چه خوب که برگشت و دوباره بازی میکنه تازه کارگردانا خودشون دوست دارن کیو بازی بدن اگه اینجوریه منم دوست دارم فیلم بازی کنم ولی نمیشه که اونا بازیگرن

امیدوارم امسال سال برآورده شدن آرزوهای قشنگتون باشه.😍من به خواسته هام میرسم 🙏❤آمییییین

وقتی کارنباشه مجبورباشه ازبرادرمریضش  نگه داری کنه هرکاری میکنه قربون خدابرم عجب صبری خداداره آدمابعضی وقتامجبورن کاری انجام بدن که شایدتوموقعیت خوب اگرباشندبهش حتی فکرنکنن قضاوت نکنیم 

2731

آخه ثریا قاسمی کجا رابعه کجااا نه سنی ب هم میخورن نه نقشایی ک بازی کردن مث همه .ینی حالا چون رفته جم بابد بره بمیره؟ چ حرفا ک آدم اینجا نمیشنوه😐😐😐😐

دعوایی ک آدم تو ذهنش با بقیه میکنه،صدبرابر بدتر از دعوای واقعی اعصاب آدم رو بهم میریزه.2سال خواننده خاموش بودم .تازه واردم زامبی ک نیستم😅
2738
عجب

عجب به شما که یک انسان رو به خاطر  یک سفرخارج محق کارو درامدتو کشور خودش نمیدونی 

الهی به حق بزرگی نامت و بخشندگیت مارا غرق در سلامتی،خوشبختی،آرامش،سعادت،عشق،وفاداری،ثروت،رحمت،برکت و روزی....بفرما🙏🏻
بگم غلط کردم ول میکنی؟

نه نگو غلط کردم 

دیدت رو یکممم عوض کن

2706