2737
2739

رفته بودم اداره بیمه کار داشتم. یه اقایی اومده بود پول داروهاشو بگیره. اون قدر آسمش شدید بود که تو حالت عادی نمیتونست یه جمله رو کامل بگه. وسط جمله باید نفس میکشید. نفسهاش پشت سرهم و کوتاه بود. رنگ صورتشم تقریبا کبود بود. اصلا قیافه ش از جلو چشمم نمیره. نمیدونم چیکار کنم که دیگه بهش فکر نکنم😭😭😭

میشه برای براورده شدن حاجتم یه صلوات بفرستین؟...ممنونم
به نیت سلامتیش براش دعا کن یا صلوات بفرست

حتما همین کارو میکنم. چون کار دیگه ای از دستم برنمیاد😭😭😭

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
حتما همین کارو میکنم. چون کار دیگه ای از دستم برنمیاد😭😭😭

دقیقا چیکار میشه کرد....اونم تو این گرونی

میشه دعا کنید به خواسته‌ام برسم؟!:)🙏❤️🌹🌿🍀1402/10/14🍀یه قدم به جلو😇💯
منم این جور آدما میبینم نمیتونم فراموش کنم خیلی ناراحت میشم😟😔

من معمولا اینطوری نیستم. امروز نمیدونم چرا این قدر صحنه ش جلو چشمامه. کاش میتونستم یه کاری براش بکنم آروم بشم😭

خانم های خونه که دنبال کار کردن و کسب درآمد هستید!

تا حالا به برنامه نویسی کامپیوتر فکر کردید ؟

میدونید خیلی راحت میتونید برنامه نویس بشید و درآمد داشته باشید!

آیا برای برنامه نویس شدن لازمه از قبل چیزی رو بدونیم؟ خیر ما همه مطالب رو از صفر تا صد بهتون آموزش میدیم تنها چیزی که نیاز دارید فقط یه کامپیوتره!

هدف ما صرفا آموزش برنامه نویسی نیست بلکه تا ورود به بازار کار از شما حمایت میکنیم و حتی در طول آموزش و بعد از اون ماوره و پشتیبانی رایگان داریم 

با خدا باش و پادشاهی کن ، بی خدا باش و هر چه خواهی کن
2738
من معمولا اینطوری نیستم. امروز نمیدونم چرا این قدر صحنه ش جلو چشمامه. کاش میتونستم یه کاری براش بکنم ...

براش دعا کن عزیزم ان شاءالله که همه مریضها درمان بشن🙏

میشه دعا کنید به خواسته‌ام برسم؟!:)🙏❤️🌹🌿🍀1402/10/14🍀یه قدم به جلو😇💯
دقیقا چیکار میشه کرد....اونم تو این گرونی

گرونی که هست ولی اقاهه اصلا تقاضای کمک مالی از کسی نمیکرد. اینکه نمیتونست درست حرفشو بزنه و مدام نفس کم میاورد خیلی دلمو سوزوند

براش دعا کن عزیزم ان شاءالله که همه مریضها درمان بشن🙏

الهی امین

از ظهر که دیدمش با خودم فکر میکنم چه نعمتهایی داریم که اصلا قدرشونو نمیدونیم. همین که میتونیم راحت نفس بکشیم خیلیه

جانباز جنگ نبود یا شیمیایی؟ خدا سلامتی بهش بده 

واقعا راسته که میگن سلامتی تاحیست بر سر که فقط دبگران آنرا میبینند 

درد من حصار برکه نیست!!!!درد من زیستن با ماهیانی است که فکر دریا به ذهنشان خطور نکرده است!!!!!! 
جانباز جنگ نبود یا شیمیایی؟ خدا سلامتی بهش بده  واقعا راسته که میگن سلامتی تاحیست بر سر که فقط ...

نمیدونم اصلا باهاش صحبت نکردم. فقط حرفاشو با نفر کناریش شنیدم. اره واقعا باید بابت نفس هامون که راحت میاد و میره خیلی شاکر باشیم. شمام برای سلامتیش دعا کنین

نمیدونم اصلا باهاش صحبت نکردم. فقط حرفاشو با نفر کناریش شنیدم. اره واقعا باید بابت نفس هامون که راحت ...

چشم اگر قابل باشم 

درد من حصار برکه نیست!!!!درد من زیستن با ماهیانی است که فکر دریا به ذهنشان خطور نکرده است!!!!!!