2737
2739
عنوان

چیکارکنم همش تنهام

| مشاهده متن کامل بحث + 1418 بازدید | 62 پست
اوایل تحمل میکردم ولی نمیتونم دیگه افسردگی گرفتم حرف زدن داره یادم میره چون با هیچکس حرف نمیزنم.

عزیزم اینجا حرف بزن 😍😍

میگم زشت نیست یه اقایی هزار و اندی ساله منتظره ۳۱۳ نفره؟😔😔😔 .... روزی میاید از سوی مهربانی ... بیاین همگی دعا کنیم تا زودتر بیاد ... الهم عجل لولیک الفرج ... 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
درسی دانشگاهی سرگرم میشین

سرگرم چی بشم ؟ اخه من میخوام یکی باشه پیشم اخه یکم درک کنید همش در و دیوار بیرون هم برم ادم های ک غریبه اند ، اونها دوستی های قدیمی دارند و من جدید رو تو جمع خودشون راه نمیدن یا اینکه اصلا موفق نبودم هرچی سر صحبت باز میکنم فایده نداشته 

مگه دور از خانواده این؟؟

نه ، منظورم این بود خانوادم سرکار اند خودم تنها توی خونه ام ، خوب توی شهر غریب ام و کسی اشنا ندارم وقتی هم خانوادم میان خسته اند و میخوان بخوابند. اونها هم دوستی ندارند.

2738
سرگرم چی بشم ؟ اخه من میخوام یکی باشه پیشم اخه یکم درک کنید همش در و دیوار بیرون هم برم ادم های ک غر ...

خب دوست که همیشه با آدم نیس

اگه شرایطش رو دارین ازدواج کنید

همیشه مراقب اشتباه دوم باش، اشتباه اول حق توست‌!🖤
خب دوست که همیشه با آدم نیس اگه شرایطش رو دارین ازدواج کنید

میدونم پس چیکار ازتنهایی؟

همه چیم خوبه مشکلی ندارم ولی خواستگار ندارم؟ خانوادم میگن از بس خونه ای کسی نیست ببنینت . والا خونه هم نبودم ی مدت ارایشگاه کار کردم یه مدت باشگاه یه مدت کلاس های مختلف ولی نشد ک نشد

2706