2733
2739
عنوان

عروسابیاین...برای خرید عروسی چقد طلا برداشتین؟+عکس

| مشاهده متن کامل بحث + 1412 بازدید | 117 پست

من ی انگشتر گنده اورده بودن واس بله برون...بعدش حلقمو خددم انتخاب کردم در حد ی تومن بود...دوران عقدم هر مناسبت طلا اوردن ۸ تا النگو داشتم متوسط بودن ....ی تکپوش هم خریدیم...ی ست و ی نیم ست ...بعلاوه دستبند کادو مادرم....الان ۸ تا النگو کردم ۱۲😅

مامان کوچولو هستم😊😍😍از ۹۶ تا الان عضو بودم ...خودت واسه خودتی تامام

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

تو هیچی سخت نگرفتیم  کلا تو خواستگاری هم ملاک مون اخلاق و ایمان  اصلا دنبال خونه و ماشین ...

همینه خواهر بخدا زنی ک خرج داره ارج داره تا بوده همین بوده شما چشم و دل سیرو خونواده دار بودی اینام سو ایتفاده کردن

اللهم صل علی محمدوال محمد وعجل فرجهم
شوهرت در جریان بود؟؟ چقدرگرون یک میلیون پول بدل؟؟

نه 3 روزقبل عروسی بهمون گفتن.اما چون یه بار عروسی رو بهم زده بودم دیگه بهم نزدم فقط تو دلم گفتم یک پدری ازتون دربیاااارم.😂😂😂

البته دل رئوفم نذاشت پدرشونو دربیارم.

جدای از اون شوهرمم قول داد خودش جبران کنه.

2728
من ی انگشتر گنده اورده بودن واس بله برون...بعدش حلقمو خددم انتخاب کردم در حد ی تومن بود...دوران عقدم ...

به شادی و عافیت طلاهاتو بندازی گلم 

به شادی و عافیت طلاهاتو بندازی گلم 

مرسی...من,طلاهام جنبه سرمایه داره چون نمیندازم....بعد عروسی دوتا سرویس دیگم خریدم....دوتا زنجیر پلاک ولی اصلا مهم نی برام

مامان کوچولو هستم😊😍😍از ۹۶ تا الان عضو بودم ...خودت واسه خودتی تامام
من پدرشوهرم بدجتسی کرد رفت خودش خرید اورد داد بهم منم لج کردم ننداختم رفتم یه بدل خریدم 1.5 ملیون.او ...

ای بابا ولی ناموسا دمت گرم الانم کسی نمیدونه؟

2738

من اصفهانیم ولی تا پارسال ک وضع بهتر بود 

هر کی زن میگرفت دوران عقد مثلا تولد بود روز زن اعیاد مختلف و شب یلدا و عید توروز و سالگرد عقدطرف باید ی النگو میبرد و سر عقدم سرویس میدادن

امسال ک گرونیه بازم هستند کسایی ک بخرن البته پکلدار

اگر برای ابد هوای دیدن طُ نیفتد از سر من چه کنم؟؟🖤

دوست عزیز خودت و شرایطت رو با بقیه مقایسه نکن سال های پیش فرق میکرو الان واقعا خیلی گرونی به نظرم دست از مقایسه بردار اینطوری افسرده میشی 

از این کاربری دو نفر استفاده می کنند.من و خواهرم. سپیده و هدیه

دوسال پیش گرفتیم ۴۰گرم النگو و ۲۰گرم سرویس طلام و ۶گرم نشون و ۴گرم حلقه نامزدی 

انجا یک قهوه خانه بود ٫اما ننشستم به نوشیدن دوتا استکان چای  چرا ؟ دنیا خراب می شد اگر دقایقی آنجا می نشستیم و نفری یک استکان چای میخوردیم ؟  عجله٫٫همیشه عجله !!!!کدام گوری میخواستم بروم؟من به بهانه رسیدن به زندگی ٫همیشه زندگی را کشته ام

یعنی میخای زمان ما رو با خودت مقایسه کنی؟ 

می دونی طلا چند برابر شده؟ من ۱۵۰ گرم طلا روز عقد خریدم پنج میلیون. 

صد و پنجاه گرم الان شصت میلیونه

دختر قشنگ مامان، تموم آرزوی من سلامتی توئه و بهترین روز عمر من روزی خواهد بود که تو رو در آغوش بگیرم‌. به خدای خودم امید دارم، تو هم ازش بخواه که تو رو سالم به من بده و همیشه در پناه خودش نگهت داره. خدایا نه من و نه هیچ مادر دیگه ای رو با فرزندش امتحان نکن..

سال ۹۱

واسه عروسی فقط یه تک دست باریک اونم شوهرم شب عروسی بهم داد 

هییییی

اون موقع که گرمی ۸۵ تومنم بود ما زورمون نمیرسید بخریم الان که دیگه نجومی شده

زندگی زیبا شد، درست از همان زمانی که تو تمام زندگیمان شدی
2706